Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi note 10


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Witam mam problem z Xiaomi note 10 mianowicie nie chce mi pobierać większych plików takich jak filmy avi wszystko powyżej 50mb włączam pobieranie zaczyna się pobierać i wyskakuje mi błąd sieci Internet mam w telefonie cały czas pobieram między innymi z Chrome z CDA i nie chce mi pobrać jeśli włączę wifi problem znika czy jest tutaj w telefonie gdzie limit pobierania danych czy inna jakas blokada?

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi note 10

@wilus22  sprawdzałeś w innej lokalizacji, bo może jakiś problem jest, inna opcja to sprawdzić na SIM innego operatora, blokad na wielkość plików w fonie nie ma (Dane Mobilne).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Ja dziennie się przemieszczam po całej unii nie tylko w Polsce i problem jest cały czas od kiedy zmieniłem telefon z huawey p20 na Xiaomi note 10

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi note 10

@wilus22  problem z tematu... masz w UE, czy tylko w pl?

Nie spotkałem się z czymś takim, musiał bym mieć tego fona i to sprawdzić sam.

 

Edit:

Może wykorzystaj aplikację że sklepu Google Play, to wyeliminuje problem z przeglądarką.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Xiaomi note 10

@wilus22 skoro problem pojawil sie po przesiadce na Xiaomi to poszukaj w ustawieniach czy nie masz wlaczonej jakiejs blokady ilosci transmisji danych.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Xiaomi note 10

W xiaomi często standardowo jest blokowanie pobierania przez sieć 3G/4G limit można znieść w aplikacji "Pobrane"


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Zmieniłem na kartę Play i działa w drugi telefon wsadziłem Orange (Samsung a80) działa więc zmieniłem. Spowrotem i nie działa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Screenshot_2020-02-10-21-47-51-823_com.android.providers.downloads.ui.jpg

Niestety nie mam nic takiego w pobrane


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Tylko gdzie to szukać nigdzie nie mam blokad


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Xiaomi note 10

IMG_20200211_131748.jpg

W takim razie mój błąd. Na oprogramowaniu xiaomi.eu znajduje się tutaj taka opcja