Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi note 10


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Jakbyś mi mógł napisać gdzie wejść żeby dojść tam gdzie ty 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Xiaomi note 10

Są to ustawienia aplikacji pobrane lecz ja mam ROM xiaomi.eu, nie standardowy montowany w telefonach. musisz szukać gdzieś indziej.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi note 10

@Pelczi  szukałem tego na 2 fonach Xiaomi, u mnie tego nie ma, chyba w standardowym oprogramowaniu tego nie ma, moim zdaniem coś z Danymi Mobilnymi jest nie tak u @wilus22 , może pokaże ustawienia, ja bym fona do fabrycznych ustawień przywrócił, bo może coś nie tak działa, inna opcja to założyć temat na miuipolska.pl/forum , może inny użytkownik tego fona pomoże, ja nie mam takich problemów, ale mam Mi 9.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi note 10

@wilus22  bardzo nietypowe zachowanie telefonu, reset do fabrycznych ustawień, to bym proponował na początek zrobić, podziel się też ustawieniami telefonu, teraz to tylko zgadujemy, co się dzieje z telefonem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Xiaomi note 10

Dałem do fabrycznych ustawień i dalej lipa spróbowałem wsadziłem kartę z Play działa wszystko drugą kartę z Orange nie działa na mojej też nie działa a to możliwe że karta SIM jest zastara mam ją już z 6 lat może pora na nowa

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi note 10

Stare SIM karty, różnie działają w nowych telefonach, czy to jakość dźwięku, czy Dane Mobilne, inna sprawa że może nie wspierać LTE, wymień ją poprzez konto na portalu www Mój Orange lub w Salonie.