Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi mi 10 lite 5g czy kupiony poza Orange będzie działał w 5g?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Xiaomi mi 10 lite 5g czy kupiony poza Orange będzie działał w 5g?

Witam,

 

Mam pytanie:

Zakupiłem telefon Xiaomi Mi 10 lite 5g w oficjalnym sklepie xiaomi (mi home). Chciałem zapytać czy taki telefon będzie działał w sieci orange 5g? Czy ktoś może to testował? Czy w orange flex za 80 zł można korzystać z 5g?

 

 

 

________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi mi 10 lite 5g czy kupiony poza Orange będzie działał w 5g?

W Orange obecnie nie ma typowego 5G, więc bez brandu operatora, nici z obecnego 5G. Nie ważne czy w abonamencie czy we Flex. Telefony z wolnego rynku, nie mają odpowiedniej konfiguracji pasm, więc pomimo obsługi 5G, nie obsługują obecnych ofert 5G, za jakiś czas będzie to możliwe, jak będzie typowe 5G.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi mi 10 lite 5g czy kupiony poza Orange będzie działał w 5g?

W Orange obecnie nie ma typowego 5G, więc bez brandu operatora, nici z obecnego 5G. Nie ważne czy w abonamencie czy we Flex. Telefony z wolnego rynku, nie mają odpowiedniej konfiguracji pasm, więc pomimo obsługi 5G, nie obsługują obecnych ofert 5G, za jakiś czas będzie to możliwe, jak będzie typowe 5G.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi mi 10 lite 5g czy kupiony poza Orange będzie działał w 5g?

Na dziś soft jest dla urządzeń z oferty Orange. Oficjalnie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Xiaomi mi 10 lite 5g czy kupiony poza Orange będzie działał w 5g?

@grzegorzkrk żeby smartfon obsługujący 5G zadziałał, musi być oprogramowanie operatora. Ze względu, że smartfony przystosowane do pracy w sieci 5G na częstotliwości 3,4-3,8 Guz, a operatorzy obecnie 5G uruchomili na częstotliwości 2100 Mhz, bez odpowiedniego oprogramowania smartfon nie będzie działał w sieci 5G. Orange swoje smartfony odpowiednio przystosowane, te z wolnego rynku mają oprogramowanie producenta.