Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wymiana karty SIM

Dzień dobry, wynikła konieczność wymiany karty SIM na mikro bądź nano. Wyczytalam,ze konieczny jest do tego kod PUK,a jak nie pamiętam gdzie może się mój znajdować, bo numer mam już od bardzo długiego czasu to co zrobić ?? Nir ma szans na wymianę karty tak by był ten sam numer ??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Wymiana karty SIM

@Szoszi, kod PUK będzie Ci potrzebny jeśli sam chcesz wymienić kartę SIM. Jeśli posiadasz abonament to, Kod PUK możesz uzyskać W Mój Orange – wejdź w sekcję: Zabezpieczenia i kliknij: Uzyskaj Kod PUK. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Wymianę karty SIM możesz dokonać także w salonie koszt 25,00zł - szczegóły TUTAJ.

 

Kartę wymienisz bezpłatnie tylko wtedy, kiedy powód wymiany leży po stronie operatora (np. karta SIM przestała działać). W pozostałych przypadkach (kradzież, zgubienie, zablokowanie karty SIM kodem PUK, wymiana karty SIM na inny rodzaj w trakcie trwania umowy) wymiana karty SIM jest płatna. Dotyczy to również starszych kart SIM.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Wymiana karty SIM

Jeśli masz dostęp do Nowego Mój Orange to tam znajduje się kod puk na samym dole.Koszt wymiany karty sim w salonie wynosi 25 zł a poprzez starter 15 zł.Pozdrawiam.

 

Tutaj masz linka do samodzielnej wymiany karty SIM-https://www.youtube.com/watch?v=GdpDmw6HeE4


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Wymiana karty SIM

@Szoszi, kod PUK będzie Ci potrzebny jeśli sam chcesz wymienić kartę SIM. Jeśli posiadasz abonament to, Kod PUK możesz uzyskać W Mój Orange – wejdź w sekcję: Zabezpieczenia i kliknij: Uzyskaj Kod PUK. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Wymianę karty SIM możesz dokonać także w salonie koszt 25,00zł - szczegóły TUTAJ.

 

Kartę wymienisz bezpłatnie tylko wtedy, kiedy powód wymiany leży po stronie operatora (np. karta SIM przestała działać). W pozostałych przypadkach (kradzież, zgubienie, zablokowanie karty SIM kodem PUK, wymiana karty SIM na inny rodzaj w trakcie trwania umowy) wymiana karty SIM jest płatna. Dotyczy to również starszych kart SIM.