Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie 3G a VoLTE i WiFi Calling dla słuchawek Motorola (i innych)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 82
  • 0

Wyłączenie 3G a VoLTE i WiFi Calling dla słuchawek Motorola (i innych)

Na promocję to zawsze trzeba się wstrzelić. No i ciężko też trafić na sprzęt, co spełni oczekiwania, który akurat jest na promce. 😄 Jakoś nie mam tendencji do zmiany telefonu co dwa lata. 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Wyłączenie 3G a VoLTE i WiFi Calling dla słuchawek Motorola (i innych)

@odziom91 jakoś mi udało się ustrzelić Edge 30 Neo i finalnie była dużo taniej niż gdzie indziej 😊

Tak po całości, to nie trzeba kupować w Orange, wystarczy telefon z  listy wspieranych i volte czy vowifi działa 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 82
  • 0

Wyłączenie 3G a VoLTE i WiFi Calling dla słuchawek Motorola (i innych)

Tyle że VoLTE nie jest od wczoraj - w 2023 roku to w każdym telefonie który jest w sprzedaży - niezależnie czy z wolnego rynku, czy nie - powinno być to dostępne. Na listę "obsługiwanych" urządzeń to mogłem sobie patrzeć w 2018 roku, a nie teraz...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Wyłączenie 3G a VoLTE i WiFi Calling dla słuchawek Motorola (i innych)

W takim Vivo które to zabiera się z polskiego rynku (https://gsmonline.pl/artykuly/vivo-po-cichu-wyszlo-z-polski) została wprowadzona możliwość korzystania z VoLTE ale o VoWiFi zapomniano. Mowa o modelu Y11s. Nowe aktualizacja wpadają droga OTA, aleWificalling brak. Dodam ze telefon ma to na pokładzie tylko Orange blokuje jego wprowadzenie. Producent rozkłada ręce. Dziwna polityka.