Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Chciałem zapytać dlaczego wprowadzacie klientów w błąd? Posiadacie w ofercie LG Velvet oraz LG Velvet Dualscreen. Różnica w tych telefonach wynosi u Was 1000zl, a tak na prawdę niezależnie, który się wybierze i tak trzeba go zarejestrować na stronie LG i czekać na przysłanie dodatkowego wyświetlacza. Stąd moje pytanie, dlaczego oba telefony różnią się od siebie o 1000zł? 🙂 

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

W wariancie LG Velvet Dualscreen nie musisz drugi raz płacić.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

W żadnym wariancie nie trzeba płacić. Dzwonilem na infolinię LG i okazuje się, że promocja obejmuje każdy zakupiony LG Velvet. Wystarczy zarejestrować go na stronie LG i czekać na otrzymanie dualscreen 🙂

Więc wygląda na to, że Orange bazuje na niewiedzy klientów i biorą pieniądze za coś za co nie powinni. Ciekawe tylko co LG sądzi o tych praktykach 🙂

 

_______________

* Scalenie dwóch wpisów – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Tylko Orange swoje modele sprzedaje jako "LG Velvet 5G" a nie jako "LG Velvet" jak konkurencja/inne sklepy. Nie znam osoby co otrzymała już drugi ekran z lipcowej promocji (moi znajomi kupili dosyć późno go). Wg mnie opis na stronie Orange jest celowy (następuje weryfikacja numeru faktury sprzedawcy). Za kilka dni moja koleżanka powinna otrzymać, ale mam raczej złe myśli. Jak nie zapomnę, to napiszę.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Dostałem właśnie oficjalne potwierdzenie z LG, że każdy Velvet kupiony od 03.08 jest objęty promocją w której skład wchodzi 3 letnia gwarancja oraz do wyboru dual screen lub słuchawki. Świadczy to o tym że Orange chce sobie zarobić na nieświadomych ludziach 🙂 Jutro miałem odebrać z paczkomatu wersję DS ale skoro Orange tak podchodzi do klienta to paczki nie odbieram i wysyłam odstąpienie od umowy 🙂 A na określenie praktyki Orange brak mi cenzuralnych słów

 

________________

* Wpis poddany edycji [Netykieta] – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Regulamin promocji nie jest jednoznaczny. Może ktoś z Orange się wypowie?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

https://www.strefalg.pl/promocjelg/

 

Screenshot_20200804_215046_com.facebook.orca.jpg

 

_____________________

* Scalenie dwóch wpisów – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Masz linki do regulaminu w wiadomości. Promocja jest do wyczerpania zapasów. Więc należałoby to rozumieć, że zakupy od wczoraj mogą łapać się na opcjonalną promocję bez gwarancji.

Poza tym modele w Orange mają różne kody kreskowe:
5907441066709 - ten ma przypisany na stałe drugi ekran
8806087046304 - ten na opcjonalną promocję (gwarantowana jest tylko dłuższa gwarancja)

Ja jednak wolałbym info na czymś trwałym, bo messengerze nie jest żadnym dowodem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Oficjalna strona LG


Screenshot_20200804_221155_com.android.chrome.jpg

 

Mało tego, że można sobie wybrać czy wyświetlacz czy słuchawki to oprócz tego dostaje się jeszcze 3 lata gwarancji ale oczywiście Orange na ten temat myśli i kasuje o 1000 więcej za wyświetlacz, który i tak jest darmowy

 

________________

* Scalenie dwóch postów – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Wprowadzanie w błąd czy oszustwo?

Poza tym sama cena mówi za siebie. Orange życzy sobie prawie 3500 za telefon z dodatkowym wyświetlaczem a na sklepie LG kosztuje 2400 czyli tyle samo ile na Orange wersja "bez" dual screen. Chyba więcej dowodów na nieuczciwą politykę Orange nie potrzeba 🙂 


Screenshot_20200804_221528_com.android.chrome.jpg