Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLte i Wifi Calling

Anonim

Nie dotyczy

VoLte i Wifi Calling


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Koliber82 z poza dystrybucji Orange będą działały prawidłowo telefony iPhone i niektóre Samsungi. Pozostałe modele muszą mieć brand Orange, aby gwarantować poprawność działania usług WiFi Calling i VoLTE. 


Pisałem to już kilka razy! 

Telefon musi być na liście wspieranych vs VoLTE! 

Nie musi mieć brandu, więc to sobie zakoduj 😆


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 36
  • 0

VoLte i Wifi Calling

Spokojnie wszystko skumałem moze kiedyś wszystko sie zmieni a moze poprostu jest to wina softu.

Anonim

Nie dotyczy

VoLte i Wifi Calling

@Koliber82  nieraz cię ten telefon zaskoczony, bo Xiaomi ma mówiąc wprost, beta MIUI, miałem MI 9, po roku go się pozbyłem, telefon fajny, ale soft porażka, co aktualizacja coś mi źle działało, teraz mam iPhone 13 i wszystko działa jak trzeba 😎

Anonim

Nie dotyczy

VoLte i Wifi Calling

Ja mam Mi 11 i śmiga bez problemu. Podobnie jak na poprzedniej Redmi 8 pro i Redmi 9 mojego męża.

Anonim

Nie dotyczy

VoLte i Wifi Calling

Tylko się cieszyć @Anonim 😉

Ja tam już pozostanę na iPhone 😄

Nie mam nic do Xiaomi, telefony spok i cenowo też 😎

Anonim

Nie dotyczy

VoLte i Wifi Calling

@Anonim dla mnie osobiście iPhone ma zaporowa cenę. Po prostu nie widzi mi się wydać tyle kasy na komórkę. Tym bardziej, że od kilku lat jestem wierna Xioami. Ale każdy wybiera co mu najbardziej pasuje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 36
  • 0

VoLte i Wifi Calling

Tylko nie wiem czemu Orange nie umi tego ogarnąć mam Xiaomi 11T Pro 5G i czasami wifi Calling jest a czasem nie ma samo się wyłącza. Na iPhona na mnie nie stać ale mogli by to poporawiac


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

VoLte i Wifi Calling

@Koliber82 

Nie trzeba iPhona, żeby te usługi działały. Na dość już wiekowym Huawei P20 Lite z ogólnej dystrybucji bez problemu działają (android 9).