Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

Witam. nieco ponad dwa tygodnie temu kupiłem w salonie orange telefon i wczoraj niefortunnie wypadł mi z ręki czego konsekwencją jest uszkodzony wyświetlacz, chciałbym zapytać czy gwarancja obejmuje wymianę wyświetlacza a jeśli nie to ile taka naprawa kosztuje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

No wiesz - producent nie może odpowiadać za uszkodzenie telefonu przez klienta... Stało się... 😞

 Natomiast można telefon ubezpieczyć od takich zdarzeń i takie ubezpieczenia istnieją.

Wówczas wymiana wyświetlacza lub sprzętu następuje z racji posiadania ubezpieczenia....

 

    A ile kosztuje w tym konkretnym modelu? Nie wiem , trzeba skontaktować się z serwisem i spytać

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

No wiesz - producent nie może odpowiadać za uszkodzenie telefonu przez klienta... Stało się... 😞

 Natomiast można telefon ubezpieczyć od takich zdarzeń i takie ubezpieczenia istnieją.

Wówczas wymiana wyświetlacza lub sprzętu następuje z racji posiadania ubezpieczenia....

 

    A ile kosztuje w tym konkretnym modelu? Nie wiem , trzeba skontaktować się z serwisem i spytać

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

W trakcie podpisywania umowy można było wybrać wariant ubezpieczenia wyświetlacza. Taka oferta tak dla informacji również istnieje w ofercie prepaid i nie jest mega wysoka. Szczególy tutaj: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003334895,title,Bezpieczny-Telefon-w-Orange-na-Karte-,articl...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

witam.mam podobny problem.cztery dni temu rozlał mi sie wyświetlacz w samsung j3.mam ubezpieczenie w orange i co??zglosilam szkode do Pzu i dzis otrzymalam decyzje odmowną naprawy wyświetlacza.i niewiem gdzie sie teraz zglosic.naprawa wymiana na nowy to ponad 400zl.......

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

Mam owe ubezpieczenie tel.i po co jak dostałam odmowe naprawy.szkoda tylko kasy co miesiac.masakra

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

też mam ubezpieczony tel. i pękł mi wyświetlacz po zgłoszeniu otrzymałem odmowę

złodzieje i tyle

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

Bo zawsze trzeba zapoznać się z regulaminem usługi i w przypadku gdy nie spełniasz regulaminowego przypadku uszkodzenia to trzeba ściemniać i tyle 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

kłamstwo!!! mam ubezpieczony wyświetlacz który  z przyczyn nagłych jak to jest opisane w regulaminie pękł po zgłoszeniu tego faktu do ubezpieczyciela orange dostałem odmowe naprawy tego wyświetlacza . Wyłudzacie tylko od ludzi pieniądze i nic więcej skończy mi się umowy i nie chcę mieć z wami nic do czynienia

Anonim

Nie dotyczy

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

Ja od Ciebie nic nie wyłudzam 🙂 Piszę tylko że przed zgłoszeniem trzeba dobrze zapoznać się z regulaminem by wiedzieć co mówić. Nie jestem też pracownikiem Orange tylko zwykłym "Kowalskim". Tak więc może warto trochę "spuścić ciśnienia". Zawsze możesz też zgłosić reklamację do rzecznika praw konsumenta. Walcz o swoje!!! Pozdrawiam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

w regulaminie pisze wyrażnie cytuje ""ubezpieczenie w zakresie przypadkowego uszkodzenia " co tu jest nie jasne przypadkowo został rozbity wyświetlacz i tyle co tu ściemniać. wyłudzacie pieniądze