Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę

A czy podczas naprawy na podstawie tego ubezpieczenia mogę dostać na czas naprawy telefon zastępczy ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę

W tym ubezpieczeniu tego nie ma.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę

Witam 

mam jeszcze jedno pytanie do tego ubezpieczenia jeśli ubezpieczyłem telefon używany to te ubezpieczenie też będzie mnie obowiązywać? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę

Proszę o szybką i konkretną odpowiedz 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Ubezpieczenie telefonu w Orange na kartę

https://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4003334895,title,Bezpieczny-Telefon-w-Orange-na-Karte,articl... - tutaj znajdziesz wszystko na temat tego ubezpieczenia, włączając w to regulamin. Odpowiadając krótko na pytanie: Tak. Odniesienie do przedmiotu masz z regulaminu:

 

1.Przedmiotem ubezpieczenia może być wyłącznie Telefon którego wartość w dniu przystąpienia do ubezpieczenia nie przekracza dla:

1) Wariantu Standard – 500 zł;
2) Wariantu Komfort – 1.000 zł;
3) Wariantu Premium – 2.000 zł.
 
4. Ochroną ubezpieczeniową może być objęty nowy Telefon w miejsce dotychczas ubezpieczonego Telefonu z zastrzeżeniem ust. 5.
5. Ochrona ubezpieczeniowa nowego Telefonu rozpoczyna się w dniu automatycznego przedłużenia ochrony ubezpieczeniowej na kolejny okres, o ile nowy Telefon jest w użytkowaniu zgodnie z umową o świadczenie usług telekomunikacyjnych w dniu jej przedłużenia (posiada aktywną kartę SIM a Usługa Dostępowa została wznowiona przy użyciu nowego Telefonu). Ochrona ubezpieczeniowa dotychczasowego Telefonu kończy się z dniem rozpoczęcia ochrony nowego Telefonu.