Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon z Orange kupiony w komisie

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Telefon z Orange kupiony w komisie

Witam, jestem posiadaczem Huaweia P10 ostatnio mam problem z tylnym aparatem. Rozmazuje mi obraz w górnej części zdjęcia i filmu. Chciałbym oddać go na gwarancji do naprawy. Telefon został wzięty w orange po czym sprzedany do komisu, ja go od tego komisu odkupiłem. Posiadam komplet dokumentów typu: gwarancja, faktura. I tu pojawia się moje pytanie czy orange uwzględni mi taką gwarancje mimo że nie jestem ich użytkownikiem i nie ja kupiłem u nich ten telefon ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Telefon z Orange kupiony w komisie

@DawidM92Aby skorzystać z niniejszej gwarancji, należy dostarczyć urządzenie do punktu sprzedaży albo bezpośrednio do Autoryzowanego Serwisu wraz z dowodem zakupu

Najlepszy rozwiązanie jest oddanie telefonu do serwisu z dowodem zakupu Orange.

http://consumer.huawei.com/pl/support/warranty-policy/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Telefon z Orange kupiony w komisie

W przypadku gwarancji to nie Orange decyduje, a gwarant czyli producent. Orange jedynie pośredniczy, i tu bywa różnie czy będziesz mógł skorzystać z tego "pośrednictwa". Lepiej zamówić sobie kuriera do domu, dla tego modelu jest wsparcie D2D.

Z rękojmi (za którą odpowiada sprzedawca czyli Orange) nie możesz skorzystać. Przy odsprzedaży to już komis bądź sprzedający do komisu za to odpowiada (w zależności od regulaminu komisu).
Anonim

Nie dotyczy

Telefon z Orange kupiony w komisie

@DawidM92Aby skorzystać z niniejszej gwarancji, należy dostarczyć urządzenie do punktu sprzedaży albo bezpośrednio do Autoryzowanego Serwisu wraz z dowodem zakupu

Najlepszy rozwiązanie jest oddanie telefonu do serwisu z dowodem zakupu Orange.

http://consumer.huawei.com/pl/support/warranty-policy/


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Telefon z Orange kupiony w komisie

cześć @DawidM92 Emotikon: Szczęśliwy
Czy zechcesz się z nami podzielić jak zakończyła się Twoja sprawa, i czy któraś z powyższych odpowiedzi była dla Ciebie pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do jej oznaczenia jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,
Rafał