Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon w miejscu, gdzie zasięg jest tragiczny

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w miejscu, gdzie zasięg jest tragiczny

@LafarM  Realame 7, Xiaomi RN8 pro, Motorola G8 power, popularne i bez negatywnych opinii 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53301
  • 619

Telefon w miejscu, gdzie zasięg jest tragiczny

Chlopaki, nie zaczynajcie od tyłu..najpierw analiza środowiska, a później zakupy...kupisz super telefon, a BTS daleko i obciążony...co to da?

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Telefon w miejscu, gdzie zasięg jest tragiczny

zgadzam się. W ten sposób testowaliśmy już internet u innej osoby w rodzinie. Kila starterów, ten sam router, zmiana karty, kilkadziesiąt testów. Zapisanie wyników. Wtedy Internet mobilny został wybrany z Plusa. Sam wybieram na razie Orange bo jestem w tej sieci od ok. roku 2000 (IDEA).

Na pewno będę ograniczał usługi. Nie wezmę już TV, bo mam dość dekodera, na którym lista ulubionych ginie w ciągu tygodnia (max 2óch), a nie ma innej możliwości ukrycia tych, których nie ma. Zresztą jak dzwoniłem, żeby zgłosić problemy z siecią, to konsultantka powiedziała, że to może dobrze, bo będę miał więcej czasu dla rodziny, więc teraz planuję zrezygnować z TV bo chcę mieć więcej czasu dla rodziny. 😃😃

Anonim

Nie dotyczy

Telefon w miejscu, gdzie zasięg jest tragiczny

@LafarM  telewizję można z odbity mieć  kwestia montażu anteny, ja mam własny dom i preferuję tv z orbity, płatne tylko Netflix i okazyjnie HBO GO.