Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon + tablet Huawei


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telefon + tablet Huawei

Czy w sklepie Orange kupujac telefon Huawei P20 lite można dostać tablet za 1 złoty, zgodnie z obowiązującą promocją. Na stronie internetowej Huawei jest napisane, że Orange jest partnerem tej akcji promocyjnej.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon + tablet Huawei

Na dziś już takie zestawu już nie ma. Dasz link do promocji?

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Telefon + tablet Huawei

Jeśli chodzi o tę promocję, na chwilę obecną nie ma takiego zestawu w ofercie. Jest Huawei P20 Pro dual SIM + Huawei MediaPad T3 8" WiFi w Orange Love na 36 rat 0 zł przy odbiorze + 94/mc.

Cenniki i nowe zestawy pojawiają się średnio co tydzień, więc najlepiej śledzić na orange.pl, albo zadzwonić co jakiś czas na 801 234 567

Anonim

Nie dotyczy

Telefon + tablet Huawei

Tu promocja sklepu neo24.pl nie powiązana z Orange, stąd na stronach Orange tego brak, tu jest promocja i regulamin klik. Obstawiam że prędzej wybrane sklepy to udostępnią, tak poza tym bez różnicy gdzie to kupisz, obstawiam że sklepy mają większy wybór.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon + tablet Huawei

Promocja była do wyczerpania zapasów, a te poszły na pniu. Ew może coś będzie po odstąpieniu ale różnie z tym bywa.
Anonim

Nie dotyczy

Telefon + tablet Huawei

Znając życie ta promocja szybko się skończy bo gorąca, ja celował bym w droższy zestaw ale chwilowo brak lużnej kasy @Piotrekk85.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Telefon + tablet Huawei

Promocja znowu się dziś pojawiła, ale tylko telefon koloru czarnego jest dostępny razem z tabletem. Ja chciałem kupić różowy P20 lite dla żony, a ten kolor jest dostępny bez tabletu. Trochę to dziwne ponieważ telefon z tabletem nie jest w jednym pudełku od producenta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon + tablet Huawei

Tak już Orange sprzedaje zestawy jako komplety...