Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon odebrany zdalnie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Telefon odebrany zdalnie

Mam Samsunga Galaxy A10 działający na Android 9. Dzisiaj miałem połączenie przychodzące z nieznanego numeru. Nie odebrałem połączenia. Natomiast w rejestrze połączeń przy tym numerze widnieje napis "Odebrano zdalnie" i symbol zielonej strzałeczki jak przy odebranym połączeniu przychodzącym.  Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Jak mam rozumieć to "Odebrano zdalnie"?

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon odebrany zdalnie

Czy masz włączoną na swoim numerze jedną z usług?
1) przekierowanie
2) poczta głosowa
3) ktoś dzwonił
4) orange extra numer
5) dodatkowa karta sim
6) esim
7) extra esim
Anonim

Nie dotyczy

Telefon odebrany zdalnie

@moonflame  masz przekierowanie na pocztę głosową lub inny numer, inaczej się nie da, jak masz wątpliwości, to pozostaje kontakt z Orange, ja z czymś takim się nie spotkałem (połączenie zdalne czy połączono zdalnie), chyba że jakieś trefna aplikacje instalujesz z Google Play.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon odebrany zdalnie

Taka uroda Androida Pie na Samsungach z rodziny Galaxy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Telefon odebrany zdalnie

Na pewno mam włączoną pocztę głosową. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon odebrany zdalnie

To najprawdopodobniej jest to związane z przekierowaniem połączenia na pocztę głosową.
Anonim

Nie dotyczy

Telefon odebrany zdalnie

Obecnie usługi sim są zdalnie konfigurowane i obsługiwane, może dla tego taki komunikat w telefonie, bo zgadnę w ustawieniach telefonu @moonflame nie ustawiałeś przekierowań.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Telefon odebrany zdalnie

Nie, nie ustawiałem przekazywania połączeń w ustawieniach telefonu. 

W opcjach przekazywania połączeń mam jak się okazuje numer usługi Ktoś dzwonił, czyli 500111333

 

prze.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon odebrany zdalnie

Jak masz ktoś dzwonił, to masz przekierowanie i tak. Więc to najprawdopodobniej od tego.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Telefon odebrany zdalnie

Muszę jeszcze posprawdzać czy i jakie usługi mam włączone z tych co wspomniał o nich Piotrek85. Ale to już jutro.

Dzwoniłem do siebie z innego numeru, włączyła się poczta, rozłączyłem się i w rejestrze połączeń przy takim połączeniu mam status: nieodebrane. A mi cały czas chodzi po głowie co to za "Odebrane zdalnie"

 

pol.jpg