Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć. Mój telefon po długiej przerwie odpoczynku nie wyświetla żadnej karty sim, z żadnych firm, choć one działają na innych telefonach. Jedyne co wyskakuje to ikonka na górnym pasku zadań *zdjęcie*. Jak i również pi wejściu na sieci telefoni komórkowej, wyświetla się komunikat "proces com.android.Phone został zatrzymany. Mam nadzieję że ktoś pomoże się z tym uporać. Pozdrawiam.Pasek zadańPasek zadań

 

Pokaż szczegóły
 

 

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

@PR3C3Loby tylko Android się sypnął, na początek reset do fabrycznych ustawień, jak nie pomoże to czytnik kart sim czy coś na płycie głównej uszkodzone, ta ostatnia opcja już mniej wesoła.

Tak na marginesie, ustawienia sim kart, nie ma tam coś wyłączone, bo komunikat sygnalizuje wyłączenie usługi, obsługi sim kart, jak tam wszystko włączone, to bug jak nic w oprogramowaniu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

Próbowałem reser do fabrycznego, lecz okazało się że nie działa mi przycisk HOME, przez co nie mam jak wejść w panel sterowania. Jest może jakiś inny sposób?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

A w ustawieniach nie ma opcji?


Na pewno dobrze wkładasz kartę sim?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

Właśnie zrobiłem przywrócenie, i nadal jest ten problem. Karta na pewno jest dobrze włożona


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

Wygląda na blokadę kradzieżową lub z innej przyczyny np nieopłacane raty w innych sieciach. Skąd masz ten telefon?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

Kilka lat temu został dodoany z Internetem za jakąś tam kwotę. Przez wiele miesięcy niebył ruszany, dopiero dziś.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

To kółko może oznaczać, że masz wyłączone powiadomienia - tak sobie myślę. Spróbuj też przeczyścić styki ( mogą być zakurzone po tak długim nieużywaniu smartfona, ( można sprężonym powietrzem je potraktować)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

Jeśli masz "papiery" potwierdzające legalny zakup telefonu, to udaj się do salonu firmowego dowolnego operatora i poproś o sprawdzenie czy telefon nie ma blokady imei. Jeśli nie uzyskasz info od razu, to zleć zdjęcie blokady kradzieżowej na imei - nawet jeśli to się nie uda, to przynajmniej to będzie sprawdzone.

W ostateczności to zostaje serwis.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Telefon nie wykrywa żadnej karty sim *ikona przekreslone koło*

Ja miałem identyczny problem i tylko serwis mi pomogl a dokładniej wymiana płyty głównej