Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TRANSFER DANYCH

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

TRANSFER DANYCH

Brak transferu danych pomimo powyższych wskazówek Nokia Lumia 535, Samsung 2710 modem Huawei e3372, xperia z3+, kontaktu z BOK, resetowaniem, wymianą karty sim, zmiana taryfy nawet na orange free, próba połącznia modemem maksymalny zasięg EDGE, wydałem już trochę pieniędzy na kontakt z biurem tracę nerwy za ogólną spychologię i brak podejścia do klienta.

Anonim

Nie dotyczy

TRANSFER DANYCH

@lcky123 przełącz swoje urządzenia wyłącznie na tryb 3G i wybierz sieć ręcznie - ustaw na Orange. A masz inne urządzenia oraz aktywacje z Orange na których działa Internet w Twoim miejscu zamieszkania??. Może mieszkasz w tzw. białej plamie w której nię będzie dostępu do Orange. Sporadycznie tak bywa, ale......


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

TRANSFER DANYCH

Niestety wszystko zgodnie z instrukcją brak efektów zasięg w próbie ręcznego  wyboru 2/3g telefon bez LTE, próba przełączania nic nie daje ? 10gb na kocie za rejestracje i 0 wykorzystane żenada.

Anonim

Nie dotyczy

TRANSFER DANYCH

@lcky123 a stan konta masz dodatni?? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

TRANSFER DANYCH

Konto doładowane podwójnie za 5zł po przejściu do orange teraz jakieś grosze ale na plusie wszystko poszło na bok i pakiet szukałem rozwiązania.

Anonim

Nie dotyczy

TRANSFER DANYCH

@lcky123 


lcky123 napisał(-a):

Konto doładowane podwójnie za 5zł po przejściu do orange.

 

Konto doładowane po przejściu, ale ważne jest to czy w tym momencie masz dodatni stan konta??

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

TRANSFER DANYCH

tak ok 1 zł dzwonić można 

Anonim

Nie dotyczy

TRANSFER DANYCH

@lcky123 wejdź w Mój Orange, następnie w Ustawienia i sprawdź czy nie masz włączonej blokady steraming??? Może masz włączoną tzw blokadę DCB - tzw blokada całkowita. Połączenia da się wykonywać??


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

TRANSFER DANYCH

Tak połączenia można bezproblemu, wszystkie opcje w ustawieniach ustawione na wyłączony.

 

Anonim

Nie dotyczy

TRANSFER DANYCH

@lcky123 to sprawdź jeszcze te ustawienia o których Ci pisałem w Mój Orange. Jeśli to nie pomoże to nie wiem........dzwoń do BOK i reklamuj. A zasięg 3G masz dostępny??? Jeśli masz zasięg 3G to ja nie mam już pomysłu co może być nie tak. Mam nadzieję że ustawiania Internetu masz poprawnie zapisane?? Czasem wystarczy jeden błąd. Wiele ludzi również wpisuje ręcznie Ustawiania a na samym końcu nie "klika" zapisz. Pozdrawiam.