Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

Cześć , mam pytanie czy ktoś jest użytkownikiem huawei P 9 DS ? 

Ponieważ zamówiłam taki przez internet a znajomy mi powiedział , że ten telefon nie działa w dual simie (mimo iż Pani na infolini mnie zapewniła o tym , że jest to dual) Może ktoś z was użytkuje ten model w dualu ?

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

Tak tyko w komentarzach jest napisane przez jednego z użytkowników ze na rynku polskim niedostępny w wersji dual sim . Dlatego szukam osoby która miała do czynienia z tym telefonem i w rzeczywistości potwierdzi ze działa jak trzeba 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

Działa, tylko na takiej zasadzie, że jedno wejście jest na kartę główną SIM, a drugie albo na kartę SIM albo na kartę pamięci w zależności od wyboru użytkownika. To znaczy, że jeśli w to drugie wejście włożysz kartę pamięci - nie będziesz mógł korzystać z P9 DS na zasadzie Dual Sim, jeśli zaś nie będziesz chciał zwiększać pamięci i włożysz w nie kartę sim - będzie działał jako Dual Sim. 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

Tak o tym wiem 🙂

Rozumiem , że jestes posiadaczem bądź widziałeś jak ten telefon pracuje w DS ?:)


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

Tak, jestem użytkownikiem telefonu P9 (rozmawiałem też z pewnym sprzedawcą i z Huawei Mobile Polska, dowiedziałem się, że wszystkie P9 Lite i P9 działają na takiej samej zasadzie). 🙂 Stąd pewnie te opinie, że nie działa na zasadzie Dual Sim, bo jak ktoś włożył kartę pamięci to nie ma już gdzie włożyć drugiej karty sim. Możesz jeszcze upewnić się kontaktując np. poprzez czat z konsultantem, który wyświetla Ci się podczas przeglądania oferty Orange.pl.


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11541
  • 150

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS


Darek25 napisał:

rozmawiałem też z pewnym sprzedawcą i z Huawei Mobile Polska, dowiedziałem się, że wszystkie P9 Lite i P9 działają na takiej samej zasadzie). 🙂 Stąd pewnie te opinie, że nie działa na zasadzie Dual Sim, bo jak ktoś włożył kartę pamięci to nie ma już gdzie włożyć drugiej karty sim.


@Matt55 nie byłbym taki tego pewien. Sam posiadam Huawei P9 EVA-L09 (zwany powszechnie jako Huawei P9) i on nie posiada takiej funkcjonalności. Nie ma też nic o tym w jego instrukcji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

Dokładnie bo model eva 09 jest single sim natomiast eva 19 czy też 29 to już podobno dual. Jednak na konsultant nie potrafił mi powiedzieć jaki to model jest dostępny w ich sieci ale na pewno w dualu. Zamiowny zobaczymy co będzie 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

@Wiktor Masz rację. @kadokamikanikak No to ja posiadam w dualu. Widocznie sprzedawcy są średnio doinformowani, niemniej jednak uważam, że skoro jest oznaczony jako DS (dual sim) to powinnaś takiego otrzymać. Niestety na stronie Orange.pl średnio jest to doprecyzowane. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

TELEFON DUAL SIM - HUAWEI P 9 DS

dostanę telefon to opisze jak to wygląda w rzeczywistości 🙂 

Dzięki za pomoc 🙂