Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Niestety okazało się że to była wina przewodu a nie całej ładowarki ale mniejsza z tym. Teraz mam problem ponieważ komputer oraz laptop nie widzą samsunga. Telefon tylko się ładuje. Czy może to być uszkodzone gniazdo w telefonie od temperatury (jak wiadomo telefon sie grzeje podczas szybkiego ładowania). Bo jeśli tak to nie obejdzie się bez serwisu. Dodam że na komputerze podłączyłem stary telefon HTC desire 820 i normalnie komputer go wykrył (przewód był ten sam co podłączałem samsunga).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17856
  • 186

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania


Tajniak napisał(-a):

Niestety okazało się że to była wina przewodu a nie całej ładowarki ale mniejsza z tym. Teraz mam problem ponieważ komputer oraz laptop nie widzą samsunga. Telefon tylko się ładuje. Czy może to być uszkodzone gniazdo w telefonie od temperatury (jak wiadomo telefon sie grzeje podczas szybkiego ładowania). Bo jeśli tak to nie obejdzie się bez serwisu. Dodam że na komputerze podłączyłem stary telefon HTC desire 820 i normalnie komputer go wykrył (przewód był ten sam co podłączałem samsunga).


@Tajniak

 

rozumiem, że piszesz o problemie z "zarządzaniem" telefonem... ale nie wspominasz nic jaki masz system w komputerze/laptopie. Poza tym dobrze jest zainstalować program od Samsunga, zdaje sę Kies... i  z tego co wiem przy niektórych telefonach, w nim określa się w jaki sposób ma być "użyte" podłączenie usb - czy do ładowania, czy zarządzania.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Na komputerze mam system windows 8.1 a na laptopie windows 10. Na komputerze instalowałem 2 razy Kiesa od Samsunga i nic. Telefon tylko się ładuje i nic. Jeśli telefon oddaje do Orange a Oni wysyłałają do serwisu to ile potrwa taka naprawa?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

 

@TajniakPolecam ci oddanie telefonu bezpośrednio serwisu, a nie przez salon Orange.

https://nasz.orange.pl/t5/Pozosta%C5%82e-urz%C4%85dzenia/Serwisy-gwarancyjne-w-Polsce-z-opcj%C4%85-d...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Naprawa odbędzie się szybciej? Bo jeśli oddam do Orange to będzie to na zasadzie ręjkomi.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

@TajniakJeśli oddasz do serwisu naprawa to około 2/3 dni lub w jedną godzinę a przez salon to 14 dni.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Hmm czyli jak w salonie to nawet telefon zrobią po kilku dniach ale i tak wróci on po 14 dniach? Bo jeśli tak to chyba się zastanowię czy telefonu nie wyśle do Samsung premium service plaza.

Anonim

Nie dotyczy

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

@Tajniak Salony Orange wysyłają, do serwisu regenersis gdzie nie polecam tego, bo telefon może wrócić w gorszym stanie. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

A masz jakąś opinię na temat tego Samsung premium service plaza? Bo kilka osób napisałomi że polecają tam wysłać a znowu jedna osoba że lepiej do orange.