Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung S5610

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Samsung S5610

@Piotrekk85, na razie naprowadziłeś mnie. Multibox to czarna magia, bo kiedyś próbowałem i się wycofałem z uwagi na słabą wiedzę techniczną w pewnych ustawieniach samej poczty. Do tej pory z Outlookiem mam czasem dziwne jazdy, stąd obawy. 

Z pozycji konta dokonałem konfiguracji internetu, WAP i MMS. Wszystkie zainstalowałem. Idę się przespać z tym-na razie dziękiEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Samsung S5610


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: jak chcesz skonfigurować pocztę, to też możemy pomóc. Ale najlepiej zrobić zdjęcia ustawień poczty - a w tym telefonie to niemożliwe. Możemy się jednak gimnastykować jakoś, ale to wymaga czasu i dużoooooooooooo cierpliwości.

Na początek napisz gdzie utknąłeś w podanej instrukcji (na którym kroku).

I upewnij się, że masz jakiś pakiet na internet na swoim numerze (pisałeś ostatnio że przedłużałeś umowę i powinieneś mieć pakiet kilku GB, ale może masz inny numer - tak w razie wu).

Wcisnąłem w telefonie ikonkę e-maila i pojawił się komunikat:"Witamy w kreatorze konfiguracji poczty elektronicznej. Kolejne ekrany pomogą skonfigurować telefon. Kontynuować?">Wybierz moje konto>Windows Live!;Hotmail;Gmail;Multibox;Onet;WP;Interia>Ustawienia-Wybierz-Wstecz. Co dalej? Opis na stronie http://www.orange.pl/kid,4004239007,id,4004242616,title,Jak-skonfigurowac-email,helparticle.html jest jednak inny i stanąłem "w rozkroku". Mam gigabajty za staż-1GB. No i tego wycinka ekranu nie kumam też.

SP LTE.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Samsung S5610

Co do poczty: aby dodać pocztę na telefon, musisz wybrać którą chcesz dodać.
To jaką chcesz wybrać? Multiboxa od orange czy inną?

Co do screenu: to obrazuje dostępne prędkości. W tym telefonu szału nie będzie bo teoretyczna maksymalna prędkość w nim wg specyfikacji producenta to tylko 7,2 Mb/s.
Anonim

Nie dotyczy

Samsung S5610

Próbowałem Onet i Gmaila. Oba, nie wiem czemu z błędnymi hasłami. Może na początek gmail.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Samsung S5610

Kolejne informacje wypunktuje (w razie problemów odnieś się do punktu). Ten telefon przez google nie jest uznawany za bezpieczny, więc pewne kroki.

 

1) trzeba wejść do ustawień Gmaila (jak masz listę wiadomości na zdjęciu widać gdzie)

2017.09.25_21h22m27s_001.png

i tu trzeba się upewnić, że jest włączony IMAP.

 

Po sprawdzeniu - jeśli coś zmieniałeś - spróbuj jeszcze raz się zalogować. Jeśli jest problem, przejdź do kroku 2.

 

2) trzeba wejść na stronę https://myaccount.google.com/lesssecureapps i włączyć możliwość logowania dla mniej bezpiecznych aplikacji (wymaga to weryfikacja dwuetapowej jeśli masz włączoną). Zwróć uwagę, że odblokowujesz potencjalny dostęp do wszystkich mniej bezpiecznych aplikacji wg Google. Tu decyzja należy do Ciebie ale w tym telefonie bez tego się nie uda.

2017.09.25_21h23m36s_002.png

Anonim

Nie dotyczy

Samsung S5610

Protokół IMAP mam w Gmailu włączony, a w telefonie mam opcje profilu transmisji danych:Orange WAP; Orange Internet; Orange MMS no i zapisz. Który? Hasło do gmaila wklepałem starannie i wyskoczył komunikat:" Nie można uzyskać dostępu do serwera". Nie powiem, żeby to było takie łatwe, jak trzeba za rączkę prowadzić. I proszę się nie irytować niskim poziomem wiedzy w temacie.

"Mniej bezpieczne aplikacje" u mnie jest jeszcze z informacją:"To ustawienie jest niedostępne na kontach z włączoną weryfikacją dwuetapową. W ich przypadku dostęp z mniej bezpiecznych aplikacji wymaga podania hasła aplikacji. Weryfikuję, więc mam pytanie, czy z Multiboxem i moim (cienkim telefonem, jak wspomniałeś) takie same ryzyko poniosę? Bo jeżeli tak, to zrezygnuję. Aha! W ustawieniach gmaila na dole jest jeszcze: Skonfiguruj swojego klienta poczty e-mail (np. Outlook, Thunderbird, iPhone).... Outlook mam, Onet się "gryzie", więc o to też podpytam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Samsung S5610

Jak masz weryfikację dwuetapową i nie chcesz jej wyłączać, to zatem Gmail odpada.

To spróbujmy może z Multiboxem. Jakie masz opcje do wpisania dalej?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung S5610

Wybierz moje konta> i m.in. jest Multibox....wymieniłem je w wcześniejszym poście ( ze średnikami ).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Samsung S5610

Okej to wybierz Multibox i co dalej jest?
Anonim

Nie dotyczy

Samsung S5610


Piotrekk85 napisał(-a):
Okej to wybierz Multibox i co dalej jest?

Multibox>Ustawienia, albo>Wybierz, albo>Wstecz. Kliknięcie w Wybierz Pokazuje Moje konto(Mój adres e-mail)@orange.pl. Ja nie mam jeszcze konta w Multiboxie, to przejdzie, jak wpiszę wymyślone na kolanie swojexxxxxxx przed @?. Pod tym jest Identyfikator użytkownika, które pewnie tak samo podpowiada, jak w gmailu, a potem dopiero hasło. Jak to "załatwione", to jest>Dalej.