Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy Note 7


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

Kiedy note 7 w przedsprzedaży, konkurencja nie śpi i już przedstawia oferty. "Różowy" operator ma dość ciekawą ofertę i poważnie się zastanawiam nad przejściem do nich

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy Note 7

To pytanie stricte do marketingowców. Ale ostatnio zauważam że operatorzy zdobywają na pewien okres (np. 1 msc) wyłączność na jakąś słuchawkę. M ato swoje plusy i minusy, ale........ 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

Nie tylko Ty jeden czekasz na przedsprzedaż w Orange. Pracownicy nic nie wiedzą, już poruszałem ta kwestie. Każdy główny operator umożliwił zamowienie tylko nie pomarańczowi.
Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy Note 7

To jest raczej jedyny operator, który nic nie wie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

Wiadomo już kiedy będzie dostępny? t-mobile kusi i jak sie nie pojawi początkiem września to zmieniam kolorki operatora..

Anonim

Nie dotyczy

Samsung Galaxy Note 7

@michaldje11 tutaj masz już oficjalne info o przedsprzedaży 🙂 Jest i w Orange Twój upragniony model, pozdrawiam 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

wiem ,juz go kupiłem ... mój ... upragniony ... besos


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

no i stało się, noty 7 wybuchają. Już dostałem telefon od pracownika orange, poinformował mnie, że mam się udać do najbliższego serwisu SAMSUNGA w celu oddania telefonu do analizy. Pomyślałem o.k. jak trzeba to trzeba, ale po powrocie do domu telefon od orange dostałem będąc w pracy zacząłem analizować- najbliższy serwis samsunga mam we wrocławiu ~140 km ode mnie w dwie strony ~300 km, O NIE!!! ale zadzwoniłem do serwisu we Wrocławiu, tam Pani powiedziała, że telefon w serwisie może być do 10 tygodni, a telefon zastępczy może być jeśli będzie ?!?! Powiedziałem chromole!!!! jeśli salon Orange przyjmie ode mnie telefon w związku z akcją i zapewni mi telefon zastępczy nie odbiegający funkcjonalnością od nota7 to o.k. , jeśli nie czekam na ów wybuch 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

Mam podobny problem. Zaskakuje mnie tylko jakim cudem można sprawdzać baterie 10 tygodni. Sprawdzenie powinno odbywać się w serwisie na poczekaniu. Sprawdzają po numerze od jakiego dostawcy i wymieniają albo zwracają...

Telefon jest super.. tylko bateria trzyma dzień przy normalnym użytkowaniu. Za taką kasę oczekiwałem troche dłużej


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Samsung Galaxy Note 7

U mnie bateria git, w porównaniu do mojego poprzedniego telefonu nota czwórki w którym bateria trzymała około 7godzin i przy 20% stanu baterii telefon się wyłączał i trzeba było go zaś ładować to w tym modelu jest o.k. wytrzymuje całe 24h.
Na chwilę obecną mam za sobą około 10 "tankowań" i nic nie eksplodowalo.
MOIM zdaniem "wybuchy" telefonów byly z powodu np. Ładowania telefonu po zawilgoceniu (zwarcie styków) brak zatyczki na porcie ładowania