Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung A9 co z aktualizacja


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Samsung A9 co z aktualizacja

Witam

Kiedy będzie aktualizacja samsung a9 na  Android 9.0 pie. Wszystkie tel Już dostały inne sieci też tylko orange nie

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Samsung A9 co z aktualizacja

Orange nie informuje o takich planach jeśli chodzi o datę i czy w ogóle będzie aktualizacja.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Samsung A9 co z aktualizacja

Cześć

Samsung Galaxy A9 (2018) dostał

aktualizacje do Androida Pie z One UI, rzecz jasna w Polsce dnia 13 marca 2019 roku. 

 

Samsung dotrzymał słowa i nie doszło do żadnego opóźnienia. Paczka nosi oznaczenie A920FXXU1BSC5. Oprócz nowego systemu, aktualizacja wnosi ze sobą poprawki bezpieczeństwa datowane na luty 2019 roku (szkoda, że nie marcowe).

 

Nowe oprogramowanie jest już udostępniane kanałem OTA, więc jego pobranie powinno być możliwe z poziomu ustawień telefonu u każdego użytkownika, który kupił Galaxy A9 z oficjalnej polskiej dystrybucji na wolnym rynku (XEO).

 

Egzemplarze od operatorów będą musiały poczekać – może kilka dni, może kilka tygodni, w zależności od konkretnej sieci.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Samsung A9 co z aktualizacja

Tak tyko te kilka dni po oficjalnym przekazaniu przez Samsung trwa już 2 miesiąc przygotowanie aktualizacji przez orange tj dostosowanie . Porażka.  Na infolinii nic się nie dowiesz w tym temacie.  Takie traktowanie klienta jest nie do pomyślenia. W dzisiejszych czasach 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Samsung A9 co z aktualizacja

Witam.

Tydzień temu zrobiłem w autoryzowanym serwisie Samsunga debranding mojego A9 2018. Wgrano im najnowszego androida z najnowszymi poprawkami zabezpieczeń. Jestem bardzo zadowolony i polecam to każdemu posiadaczowi Samsunga który kupił telefon u operatora. Cena usługi to 49 PLN z VAT. Nareszcie posiadam telefon w 100% jak z salonu Samsunga.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung A9 co z aktualizacja

Ja również nadal czekam na aktualizację. Czy Orange może się wypowiedzieć kiedy aktualizacja?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung A9 co z aktualizacja

@KarolkaC  niestety od dawna Orange nie podaje terminu aktualizacji, trzeba cierpliwie czekać 😉


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung A9 co z aktualizacja

Dzisiaj mamy 28 maja 2019. Aktualizacja w Polsce dla Samsunga A9 ukazała się 13 marca 2019, a zatem minęły 2 miesiące i 15 dni. Sytuacja jest skandaliczna! Cierpliwe oczekiwanie kiedyś się kończy.... Pozdrawiam innych oczekujących Mrugająca kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Samsung A9 co z aktualizacja

@KarolkaC  sytuacja skandaliczna była by, jakbyś czekała rok na aktualizację, obstawiam że do miesiąca będzie 😉


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung A9 co z aktualizacja

Dzisiaj 13.06.2019, czyli dokładnie 3 miesiące od oficjalnej aktualizacji do 9.0 w Polsce, a w Orange aktualizacji nadal nie ma. Ponadto poziom poprawki zabezpieczeń datowany na 1 stycznia 2019. Orange - żenada!!!!