Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera NJU


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera NJU

Witam, chciałem zmienić Stara kartę SIM na taką z lte, niestety dałem ciała bo wyczytałem w necie że wystarczy zakupić dowolny starter Orange lub nju poniżej 15 zł i postępować wg instrukcji.

Niestety starter kupiłem nju mobile (nie było Orange) myślałem że to wszystko jedno, ale jest lipa bo nie przechodzi dostaje zwrotkę że coś się nie zgadza.
Dopiero teraz zatrybiłem że wymienić można zapewne Orange na Orange, a nju na nju. Ja mam Orange free na kartę. Wzorowałem się bodajże tym artykułem https://biuroprasowe.orange.pl/blog/samodzielna-wymiana-sim-w-orange-i-nju/


Pytanie czy da się jakoś ewentualnie przepchnąć tą kartę nju która już posiadam czy jednak muszę poszukać nowego starteru Orange? (O który o dziwo ciężko)

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera NJU

Obawiam się, że skoro według tej metody nie działa to raczej samodzielnie nie będzie to możliwe. Być może w salonie Orange coś zdziałają, ale też nie ma 100% pewności. Co do starterów Orange to są dostępne, choćby w wielu marketach czy kioskach. Raczej nie powinno być problemów z dostępnością, ja takich nie zauważyłem. Pozdrawiam! 😉