Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Salon nie chce przyjąć telefonu na gwarancje

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Salon nie chce przyjąć telefonu na gwarancje

Witam posiadam Samsunga galaxy s7 telefon posiada malutkie pęknięcie na ekranie i tyle urządzenia.. 

Nie przeszkadzało mi to do tej pory ale wczoraj przestał działać mi ekran (cały czarny) reszta urządzenia działa.

Gdy chciałem oddać telefon na gwarancje z tytułu niedziałającego wyświetlacza i braku podświetlenia pod przyciskiem powrotu dostałem informacje że salon nie przyjmie telefonu gdyż ma on pęknietą szybkę.

Dodam że ekran był pare miesięcy temu wymieniany w orange.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Salon nie chce przyjąć telefonu na gwarancje

Salon ma kompetencje do oceny. Nie zawsze musi przyjąć, jeżeli widzi wadę, przez którą mogła powstać usterka. Wtedy może nie przyjąć telefonu. Z gwarancji możesz też skorzystać w salonie producenta, jednakże może Ci powiedzieć to samo co salon.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Salon nie chce przyjąć telefonu na gwarancje

Salon ma kompetencje do oceny. Nie zawsze musi przyjąć, jeżeli widzi wadę, przez którą mogła powstać usterka. Wtedy może nie przyjąć telefonu. Z gwarancji możesz też skorzystać w salonie producenta, jednakże może Ci powiedzieć to samo co salon.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Salon nie chce przyjąć telefonu na gwarancje

@Inten Czy powyższa odpowiedź wyjaśniła sytuację? Jeśli tak to rozważ, czy nie oznaczyć jej jako rozwiązanie. To pozwoli innym szybko trafić na tę informację. Emotikon: Bardzo szczęśliwy