Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

A spróbuj zmienić na gsm. Czy jest lepiej? Może to kwestia ustawień klawiatury?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Na GMS jest taka różnica że mam więcej znaków odrobinę ale wiadomość w dalszym ciągu ma swój limit. W sensie że nie pojawia się zmiana na mms która pokazuje wagę sms w KB jak u Partnera. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Żadnych więcej pomysłów? 😞 Emotikon: sfrustrowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Zostaje reset do ustawień fabrycznych ale raczej to nic nie da. A potem trzeba dużo ustawiać. Ew może warto napisać na wsparcie Samsunga lub poszukać Olafa Krynickiego w social media - może on coś podpowie.

Alternatywa to użycie innej aplikacji do sms np tej od google czy textra - ale to obejście niż rozwiązanie problemu

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Właśnie chce uniknąć pobierania Aplikacji SMS dodatkowych. Napisze do Supportu Samsung Zobaczymy czy coś będą w stanie odpowiedzieć. Dam znać co odpowiedzą, może to komuś kiedyś pomoże. 


A zapytam z Ciekawości kim jest Olaf?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Olaf jest rzecznikiem prasowym Samsunga w Polsce. Ale nie tylko jest dobry pod kątem PR, ale bardzo dobrze zna te urządzenia - tak już prywatnie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Hymm. Dobrze wiedzieć 😄 Dzięki za informację i pomoc, póki co napisałam do Samsunga może coś mi odpowiedzą. Potem będę najwyżej atakować Olafa 😉  Dzięki za chęci, bardzo miło mi ze taką opiekę miałam z Twojej strony w tej sprawie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Zamiana "całego" SMS-a (w wielkości 5-ciu SMS-ów) na MMS jest też w innych urządzeniach, np. w LG.

Ilość znaków w jednym SMS-ie zależy m.in. od wpisywanych znaków (np. tych z polskimi ogonkami), i od operatora telefonii komórkowej, a też od kraju/państwa.

 

Ela


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Temat stary, ale wciąż bez odpowiedzi 😉

Prawdopodobnie jeden z S7 ma oprogramowanie Orange (wersja OPV - czyli z brandem operatora), a drugi telefon to wersja XEO bez brandu operatora. W wersji OPV można wysłać SMSa składającego się bodajże z 13 części. W wersji XEO - po trzech częściach następuje automatyczna zmiana na MMS. Nie wiem jakie ustawienia są w innych wersjach operatorskich (tj. PRT, PLS, TPL)...

W Samsungu to kwestia ustawień na konkretny rynek lub dla konkretnego operatora, a nie tylko kwestia wersji oprogramowania.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

SMS->MMS Samsung Galaxy S7 Edge

Może warto zainstalować inna tego typu aplikacje ktora nie ma ograniczen w takim zakresie