Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7

Witam, czy mógłby mi ktoś doradzić co jeszcze mogę zrobić aby aktywować rozmowy przez Wifi w IPhone 7? Za każdym razem komunikat: aby pozwolić na rozmowy przez Wi-Fi na tym koncie skontaktuj się z Orange. Do Orange dzwoniłam już 5x, podobno z ich strony jest wszystko w porządku i wszystkie usługi są włączone. Zerowanie sieci zrobione. Telefon wyłączony i włączony. Nawet karta sim wymieniona bo Pani z Orange zasugerowała, że może to być wina karty sim. Numer na abonament, dodam, że inna karta z Orange w takim samym abonamencie działa bez zarzutów na tym samym iPhonie, wiec wydaje się, że ewidentnie to problem karty/numeru. Bardzo mi zależy na tych rozmowach przez Wi-Fi. Bardzo proszę o pomoc

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7

Czy było dokonane zgłoszenie techniczne po którym dostałeś numer sprawy?
Anonim

Nie dotyczy

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7

@celina4  nie masz aktywnych usług  vowifi i chyba volte na koncie Orange tej sim karty, zgłaszaj do skutku 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7

Tak było. Po kilku godzinach napisali, że z ich strony wszystko działa poprawnie i że nie powinno być już problemów. Usługa oczywiście nadal nie działała. Dzwoniłam ponownie i później jeszcze kilka razy i za każdym razem mówią to samo. Dziś Pan powiedział, że moje zgłoszenie nie jest jeszcze zakończone i żeby czekać... tylko nie umiał określić ile, bo mówią, ze do 24 godzin rozwiązują problemy a mój od tygodnia nie został rozwiązany...

Czyli tak mam mówić dzwoniąc do Orange? Bo oni za każdym razem mówią mi, że z ich strony wszystkie usługi są włączone.

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7

Tak wlasnie jak pisałem, skoro na innej sim ci usługa działa, nie daj się zbyć, niech dział techniczny sprawdzi stan tych usług na tej karcie sim 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Rozmowy przez Wi-Fi iPhone 7

Dobrze, będę próbować jeszcze tak im to powiedzieć. Póki co dziękuje. Jutro dzwonię znów😔