Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@kris68 oo super.. W końcu jakaś Dobra wiadomość. A w jakich sytuacjach ucegliłeś? Podczas zmieniania romu zgodnie z poradnikami? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Czasem nie sprawdziłem dokładnie i zły ROM, czasem nieodpowiednie TWRP i telefonik cegla - ale jak mowie nie ma opcji, żeby nie wyjść. Nie ma opcji, żeby fona nie przywrócić do życia. No chyba ze samochodem przejedziesz po nim :).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@kris68  Rozumiem 🙂Czyli jak się zdecyduję na nowy i coś zepsuje, to będę się odzywał 😂Dzięki 👍


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@kris68  Mógłbyś podać link do jakiegoś dobrego romu?No i jakie TWRP. Chociaż z tego co mi wiadomo, to TWRP nie trzeba instalować, jeżeli chce się instalować room przez komputer... No chyba że się mylę. Najlepiej jakiejś globalnej albo stabilnej wersji. Nie chciałbym od razu zaliczyć wpadki 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Już trochę późno wiec jutro koło południa. Masz mam nadzieje odblokowany bootloader ??


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

U masz najnowszy soft, nie potrzeba TWRP wgrywasz przez Fastboot tylko oczywiscie rozpakuj plik : https://drive.google.com/file/d/1aKCxmOhMCrlxiB7YbAI-k-ZYhBpqqt7R/view?usp=sharing 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@kris68  ten room dobrze działa? NFC chodzi? własnie zdjąłem blokade bootloadera po 7 dniach oczekiwania


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Tak mam go 3-4 miesiace. U mnie NFC dziala. Polecam.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@rafi2431  jak będziesz wgrywać soft, to najlepiej z Laptopa, no i powodzenia życzę ci, przyda się 😉

Ja tam drogie fony mam i nie wgrywam nic innego, zresztą po co jak wszystko działa, kiedyś wgrywałem ale w tanie fony 😉

@kris68 ma to opanowane i wesprze jakby co 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@kris68 Dzięki Wielkie Kris 😃Wszystko poszło bez najmniejszego problemu!!!Jedynie mina trochę mi  zrzędła,jak telefon tak długo się uruchamiał po aktualizacji...jakies 15 min,ale na szczęście wszystko się udało.Teraz pozostaje uporzadkować wszystko po swojemu i testować 😁A powiedz mi jeszcze,czy teraz każdą aktualizacje bedę musiał tak samo instalować przez laptop? czy dostanę informację z poziomu telefonu,że jest nowa aktualizacja?