Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Witam. Czy samo odblokowanie bootloadera wiąże się z utratą gwarancji?Czy też nie? Telefon z salonu na abonament. 

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@rafi2431 licz się z utratą gwarancji.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@rafi2431 Xiaomi dopuszcza zdjęcie blokady, można ją zawsze założyć z powrotem, nie traci się przez to gwaranci, chyba że przy wgrywaniu oprogramowania, uceglisz telefon, więc mniej to na uwadze 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Pytam, ponieważ dzisiaj zauważyłem, że nie mogłem pobrać aktualizacji poprawek zabezpieczeń przez dane mobilne, tylko przez wifi szło. I pomyślałem że może brandowany soft przez Orange ma na to jakiś wpływ i zrodziła się myśl o wgraniu androida z "Android polska" 

Screenshot_2022-11-15-20-15-49-609_com.android.updater.jpg

Pokaż szczegóły
Screenshot_2022-11-15-20-22-14-281_com.android.updater.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Czasem jest taki problem na Xiaomi i aktualizuje się tylko po Wi-Fi 😎

Mam jednego Xiaomi w domu i też tak miałem 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@IreneuszCD zatem myślisz, że to nie jest wina softu tylko coś z serwerami xiaomi? Chociaż to jest dziwne, bo w tym okienku z komunikatem na screenie wyżej,w ogóle nie ma opcji " pobierz teraz" tylko pojawia się jedna opcja "pobierz później"... Czyli nie ma wyboru.. Albo wifi, albo nie pobierzesz. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

Xiaomi jest inny niż inne firmy, oprogramowanie wysyłane jest partiami, wolę Motorole, jest aktualizacja, to komunikat i się pobiera całą od razu, po Wi-Fi szybciej 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 82
  • 0

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@IreneuszCD kupiłem właśnie niedawno xiaomi, zresztą już drugi. Poprzedni nie był brandowany i nie było z nim problemów, a w tym już zaczyna się coś dziać. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości załatają ten problem jakąś łatką. Pozdro i dzięki za odpowiedzi 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@rafi2431  to po aktualizacji zaserwuj telefonowi, ustawienia fabryczne, bo w 50% problemów z oprogramowaniem, to pomaga 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Redmi note 11 pro 5g Odblokowanie bootloadera

@ketrasaArtur nie masz racji po pierwsze Xiaomi zezwala na zdjęcie bootloadera i na 100% nie traci się gwarancji, a po drugie, jeżeli ktoś sie boi bez problemu można założyć bootloader. Co do uceglenia tego modelu, mam go pół roku i uceglilem go już chyba z 5 razy - nie ma sytuacji bez wyjscia - mimo uceglenia telefon zawsze wchodzi w tryb fastboot, zawsze a stąd da się naprawić fona. W razie problemów służę pomocą.