Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Uwzględniam. Ale pomimo to sprzedają niebrandowane telefony raczej w tej samej wersji. Tak czy inaczej czasy się trochę zmieniły i telefony brane od operatorów nie są dawane w "gratisie" do abonamentu, a sprzedawane normalnie na raty tudzież za gotówkę i można wymagać żeby sprzęt był pełnowartościowy. Bo jeżeli można stracić gwarancję za zmianę oprogramowania to znaczy że to oprogramowanie jest integralną częścią sprzętu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Jeśli uważasz, że brak aktualizacji powoduje wadę telefonu - do tego jest rękojmia.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Bądźmy realistami. Raczej i tak by się to skończyło u Rzecznika praw konsumenta. Tu problem jest systemowy bo nie ma żadnej konkretnej informacji o zmianach w oprogramowaniu poczynionych przez Orange. I ich konsekwencji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Zastanawiam się, co jest tak istotnego w tej aktualizacji? Cyferki?

Urządzenia Xiaomi aą inne niż wszystkie pozostałe telefony. Nakładka MIUI ingeruje na tyle głęboko w system Android, że wersja OS sprowadza się wyłącznie do cyferek.

Ergo, pytanie brzmi: po co...?

Bo przyznam szczerze, że to trochę jak z TV 8K. Kupię, bo ma 8K. A że nie ma skąd wziąć materiałów wideo w tej jakości? Nieważne. Mam telewizor 8K... 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 16
  • 0

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Pierwsze - aktualizacje bezpieczeństwa. Drugie - soft xiaomi to nieustająca wersja beta - ja np. czekam na naprawę obsługi wirtualnego czujnika zbliżeniowego, który działa jak mu się chce. 

Jeden potrzebuje, drugi nie. Kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Mam Xiaomi x3 pro a miałem x3 nfc i potwierdzam, aktualizacja ważna sprawa. Ostatnio niby intensywnie pracują nad MIUI ale kto ich tam wie 😉
Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

@Zeusek  ten Xiaomi tak aktywnie pracuje nad aktualizacjami, że posiadany Xiaomi Redmi 8, nie ma aktualizacji od Maja, pewnie na Maj 2021 wsparcie zakończyli poprawek, nic już od Xiaomi nie kupię, stara Motorola One nadal ma wsparcie i poprawki z września 2021, telefony oba ze sklepu X-Kom (bez brandu).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

Taa i napewno sobie z aktualizujesz bo ta sieć na to pozwala

 

Śmiechu warte uzbroić za ci ja płacę za cierpliwość i jeszcze każą czekać na aktualizację kosmiczne długo masakra

________________
* Scalenie wpisów + edycja – moderator Kinga


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

W innych sieciach już dawno są te aktualizacje ale nie bo tu się będą tłumaczyć że to że tamto płaci człowiek za telefon i ma wielkie G za to pozdrawiam i współczuję.

Niestety jak zwykle z opóźnieniem nie napierałbym na te aktualizację ale nie działa mi spora część apk jak powinno bo słaba optymalizacja a nie będę aktualizować na własną rękę poprostu mają gdzieś swojego klienta

 

Popieram w stu procentach kolega wyżej najwyraźniej jest słabo doinformowany pozdrawiam.

________________
* Scalenie wpisów + edycja – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro - pytanie o aktualizację na brandowanym telefonie

@rafal4646 rozumie twoje niezadowolenie, ale jesteś na publicznym forum, uszanuj innych !!!

Na FB możesz pisą co ci pasuje i tam upust daj swojej złości.

Tak na marginesie MIUI 13 wyszło, to może już dostaniesz świeżą aktualizację.