Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reaktywacja starej karty po aktywacji nowej

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Reaktywacja starej karty po aktywacji nowej

Witam! 

 

Czy jest jakas opcja zeby przywrócić "do życia" dezaktywowaną kartę SIM??

 

Zaczne od tego, że chyba tylko ja mam takiego pecha. Przedłużyłem umowę z orange,  przyszła paczka z nowym telefonem i dzisiaj wziąłem się za aktywację nowej karty nanosim do swojego nowiutkiego samsunga a5 2016. Niestety nowiuśki telefon nie działa... w kółko restartuje się po, a czasem jeszcze przed wpisaniem PINu... zawiesza się i restart i tak w kółko...

I teraz tak, stara karta sim dezaktywowana, a nowej do starego LG L65 nie włoże, bo ten nanosim nie obsługuje .... masakra 😕 i JAK TU SIĘ NIE WKUR WIĆ 😕

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Reaktywacja starej karty po aktywacji nowej


Łukasz napisał(-a):

Witam! 

 

Czy jest jakas opcja zeby przywrócić "do życia" dezaktywowaną kartę SIM??

 

Zaczne od tego, że chyba tylko ja mam takiego pecha. Przedłużyłem umowę z orange,  przyszła paczka z nowym telefonem i dzisiaj wziąłem się za aktywację nowej karty nanosim do swojego nowiutkiego samsunga a5 2016. Niestety nowiuśki telefon nie działa... w kółko restartuje się po, a czasem jeszcze przed wpisaniem PINu... zawiesza się i restart i tak w kółko...

I teraz tak, stara karta sim dezaktywowana, a nowej do starego LG L65 nie włoże, bo ten nanosim nie obsługuje .... masakra 😕 i JAK TU SIĘ NIE WKUR WIĆ 😕

 


Nie da się wrócić do starej karty, jeżeli inny rozmiar to zastosuj adapter.

A ten nowy telefon naładowałeś? 😄

I jakim cudem aktywowałeś nową kartę jeżeli telefon nie jest sprawny?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Reaktywacja starej karty po aktywacji nowej


Łukasz napisał(-a):

Witam! 

 

Czy jest jakas opcja zeby przywrócić "do życia" dezaktywowaną kartę SIM??

 

Zaczne od tego, że chyba tylko ja mam takiego pecha. Przedłużyłem umowę z orange,  przyszła paczka z nowym telefonem i dzisiaj wziąłem się za aktywację nowej karty nanosim do swojego nowiutkiego samsunga a5 2016. Niestety nowiuśki telefon nie działa... w kółko restartuje się po, a czasem jeszcze przed wpisaniem PINu... zawiesza się i restart i tak w kółko...

I teraz tak, stara karta sim dezaktywowana, a nowej do starego LG L65 nie włoże, bo ten nanosim nie obsługuje .... masakra 😕 i JAK TU SIĘ NIE WKUR WIĆ 😕

 


Nie da się wrócić do starej karty, jeżeli inny rozmiar to zastosuj adapter.

A ten nowy telefon naładowałeś? 😄

I jakim cudem aktywowałeś nową kartę jeżeli telefon nie jest sprawny?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Reaktywacja starej karty po aktywacji nowej

Aktywowałem odpowiadając "TAK" na sms z numeru 80003. Stara karta przestała działać, więc pewnie włączyli już nową. Bateria w telefonie jest na 78%.  Nawet jak przy starcie uda mi się wpisać PIN, to zaraz wywala błędy o zatrzymaniu działania róznych, losowych programów... telefon sie zawiesza lub restartuje.

 

Ps: dzięki za podpowiedź z adapterem. Pojęcia nie miałem o istnieniu takowych 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Reaktywacja starej karty po aktywacji nowej

Skoro nowy telefon tak "wariuje" to chyba bez oddania go do serwisu się nie obędzie.