Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie slychac polaczenia z numerow zagranicznych


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie slychac polaczenia z numerow zagranicznych

Moja mama posiada stary model telefonu Samsunga (nie smartfon). Kiedy dzwoni do  niej ktos z zagranicy z telefonu komorkowego nie slychac rozmowcy. Dzwoniacy slyszy ja ale ona dzwoniacego juz nie. Natomiast gdy dzwoni sie go niej z zagranicznego numeru ale stacjonarnego nie ma zadnego problemu, zarowno ona i dzwoniacy slysza wszystko doskonale. Czy jest to jakas blokada numerow? Nie jest to na pewno blokada konkretnego numeru jakoze proby byly robione z 3 rozych numerow komorkowych. 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Nie slychac polaczenia z numerow zagranicznych

Na początek sugeruję wykonanie testu krzyżowego poprzez przełożenie karty sim do innego aparatu.

Jeśli problem nadal występuje, sugeruję dokonanie zgłoszenia przez dział techniczny na infolinii lub mój orange - ważne dobrze spisać 3 konkretne sytuacje nie ze stare, numer+godzina rozmowy

Jeśli problemu nie ma w innym aparacie, to oznacza problem po stronie aparatu telefonicznego (jakaś blokada/popsucie).
Anonim

Nie dotyczy

Nie slychac polaczenia z numerow zagranicznych

Ja obstawiam że będzie to wina telefonu raczej. Jeśli inne połączenia działają dobrze to....... mówi to samo za siebie. A spróbuj w telefonie mamy przywrócić ustawienia fabryczne. Tylko jedna uwaga, kontakty nie zapisane na karcie sim zostaną skasowane, tak więc tutaj albo będzie trzeba je zapisać w pamięci sim, albo przerzucić na inny nośnik danych.