Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raty


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Raty

jak spłacać raty za telefon jak się nie założylo konta mój Orange przyjdą jakieś faktury do domu na jakie konto można wpłacać czy jak

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Raty

@Kajoja, a jak zamawiałeś? Jest mail i dokumenty, masz?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Raty

@KajojaCześć. Wszelkie informacje będą na pierwszej fakturze. Powinien tam być harmonogram planu ratalnego. Generalnie raty za sprzęt będą wliczone do kwoty faktury i oczywiście będą na niej widoczne. Polecam założenie konta na Mój Orange, gdzie wszystko będziesz mógł kontrolować.

 

Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Raty

@Kajoja jeżeli zamówienie złożone drogą elektroniczną, to dokumenty powinny być wysłane na e-maila wraz z danymi do spłaty.

 

W przyoadku odbiory w wersji papierowej, wszystkie dane powinny być podane w podpisanej umowie przy odbiorze sprzętu.

 

Jeżeli jesteś klientem Orange i zamówienie na sprzęt było składane na Twój numer telefonu, to po założeniu konta Nowy Mój Orange na stronie internetowej, będziesz miał dostęp do danych do spłaty.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Raty

Ma e-maila ale nic mu nie przyszło ale to dziwne bo mój partner zamawiał w tym samym czasie telefon tyle że ja na abonament a on tylko urządzenie i nie wiem czy by mógł płacić raty na te same konto co ja


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Raty

@Kajoja ciekawe, czy podał prawidłowy e-mail.

 

Nie można płacić na te same konto, bo to są dwie różne umowy, na inne osoby.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Raty

Aha dziękuję


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Raty

Pokaż szczegóły
No nic chyba musi zadzwonić na infolinię

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Raty

@Kajoja najlepiej jak by była jakaś usługa w Orange, np: numer na kartę, to można założyć konto na www Nowy Mój Orange i byłby dostęp do danych ratalnych za sprzęt.