Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14

Ktoś z kolegów wyraził się że w telefonie moge mieć 4 karty e-sim. Dlaczego pytam - mam iPhone 14 z Orange i tam jest 1 miejsce e sim i 1 na normalną kartę. A ze mam w sumie 3 karty orange flex - czy mogę przestac uzywać niepotrzebnego obecnie Redmi Note 11 Pro 5 g gdzie jest flex- jest możliwoś na zmianę na e-sim. czy mogę podłączyć dodatkową karte e-si do iphona bo jest opcja i RN 11 pro schować do szuflady? Mam nadzieję ze jasno wytlumaczylem?

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14

@kris68 chodzi o to, żeby na jednym telefonie mieć kilka kart eSIM? Nie sprawdzałem tego na iPhonie, tylko na myPhonie eSIM NOW. Wgrałem na nim 4 karty eSIM, ale tylko jedną mogłem kieć aktywna w danej chwi. Można się przełączać między kartami eSIM.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14

Tak tylko jak to zrobic w flexie gdzie zmienic karte plastikowa na e-sim??

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14

@kris68 w apce FLEX wybierasz zakładkę na dole menu: Karty SIM, następnie Twój Numer i tam wymieniasz kartę SIM standardową na eSIM.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14

Rozmawialem na cacie. Mam zamowionego jescze flexa - dopoki nie przyjdzie i aktywuje tej karty nie dam jako e sim. Napisze jak przyjdzie.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Pytanie a'propos e-sim w iPhone 14

@kris68 jeżeli jesteś w trakcie zmiany karty SIM, to nowego zadania nie zrobisz. W tym czasie nie można zmienić kolejnej karty SIM, zmienić numeru oraz zmienić planu. Dlatego warto mieć kilka starterów FLEX no z salonu, aby ewentualne zmiany wykonać na bieżąco.