Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z zasięgiem na Nokia E51


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

Tak Ketraso, starsze modele zostają zepchnięte do technologicznego podziemia! Bardzo nie ładnie ze Strony Orange, bo teraz jak moja nokia jest na 2G to totalna porażka- odpowiedź na kod ussd mega długa, wysyłanie smsa też dłuższe i zestawianie połączeń wydłużone i niemożność wideorozmów po 3G.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

@Sandrusia takich osób jak Ty, które korzystają jeszcze z telefonów klawiszowych to mały procent. Warto więc pomyśleć o smartfonie. Nie będę ukrywał, że sam korzystam jeszcze z moim zdaniem rewelacyjnej Nokii 1600. Idealna do rozmów 😊😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

Czy przebywasz na terenie jednego z poniższych miast lub okolic?

Warszawa, Łódź, Płock, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko Biała

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

Ketraso, mam dwa smartfony na co dzień, ale najczęściej eski pisze z mojej dodatkowej Nokii E51, którą ubóstwiam za jej kompaktowe rozmiary- mieści mi się cała w dłoni, mało tego eski pisze nawet z zamkniętymi oczkami, bo ma fizyczne przyciski. Znajduje się w Szczecinie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

@ketrasaArturdziś sprawdziłam kartę sim w Nokii E52 i już w niej 3G działa aż miło, ale to nowszy model i dwa pasma obsługuje, więc może na ten przejdę lub poszukam nowszego klasycznego, bo oprócz smartfona chce jeden klasyczny mieć.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

@Sandrusia Nokia E52 to zacny telefon:) nowy mozna za nieduze pieniadze dostac

 

 

______________

*Usunięty odnośnik zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

@byczyn_86  to jakieś podróbki, N8 za mniej niż 500zl, aż mnie zatkało 🙄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

@Anonim nie te czasy ze trzeba było dwa tysie zapłacic

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z zasięgiem na Nokia E51

@byczyn_86  dałem za N8 1,8 k zl, bo bebechy i amoled to był wtedy top, ale nawet dziś nie po składasz takiego telefonu za 299zl, chyba że plastik fantastic 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problemy z zasięgiem na Nokia E51


@Sandrusianapisał(-a)

Ketraso, mam dwa smartfony na co dzień, ale najczęściej eski pisze z mojej dodatkowej Nokii E51, którą ubóstwiam za jej kompaktowe rozmiary- mieści mi się cała w dłoni, mało tego eski pisze nawet z zamkniętymi oczkami, bo ma fizyczne przyciski. Znajduje się w Szczecinie


To właśnie jest największą zaleta klawiszowych telefonów. W moim przypadku, trzeba zadzwonić, wyciągasz telefon, bez patrzenia wybierasz numer telefonu i wykonujesz połączenie. Nie trzeba angażować wzroku do obsługi 👍🙂 To jest to, czego nie posiadają smartfony i nigdy tego nie będą miały.