Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger

► Wątek został wyodrębniony z tematu Wymiana karty Micro SIM na Nano SIM - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

Mam Galaxy J3 i ostatnio problem z wysyłaniem smsa do kolegi przez aplikację messenger. Internet mam, a odzywa siię komunikat o dostępności sieci. Smsy nie dochodzą do kolegi, doszliśmy do wniosku, żę mam raczej starą kartę sim. Kolega mial podobną sytuację, wymienili mu, i jest podobno poprawa.

 

Ja tylko zresetowalem tel. po zakupie, mało co skuteczne. Takie zalecenia z Samsunga. Sądziłem, żęe będzie wszyystko ok, ale jednak nie jest.

Nie sądzę, aby to byla sprawa apki, chyba raczej karty sim

7 ODPOW. 7

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger

Próbowałeś reinstalacji mesengera? Odinstaluj, wyczyść pamięć telefonu np ccleaner-em i zainstaluj ponownie...Druga sprawa, czy sprawdzałeś po wifi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger

Musisz wpisać w apce poprawny numer centrum sms, dla kart orange to +48501200777

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger

a gdzie to się wpisuje? Mam smartfona Galaxy j3 i nie wiem gdzie to, tylko z jednym smsem mam takie kłopoty jak narazie, pozostałe ok

 

Wymieniana była karta sim


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger


@andrzejno1napisał(-a)

a gdzie to się wpisuje? Mam smartfona Galaxy j3 i nie wiem gdzie to, tylko z jednym smsem mam takie kłopoty jak narazie, pozostałe ok

 

Wymieniana była karta sim


W apce do wysyłania SMS-ów w 'Ustawienia'.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger

A jeśli to za pomocą messengera wysyłam smsy. To juz od dłuższego czasu tak robię i dopiero teraz mi sie trafiło. Smsy wysyłam za pomocą messengera


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger


@andrzejno1napisał(-a)

A jeśli to za pomocą messengera wysyłam smsy. To juz od dłuższego czasu tak robię i dopiero teraz mi sie trafiło. Smsy wysyłam za pomocą messengera


Miałam na myśli również tego Messengera. Jeżeli w tej apce nie ma takich ustawień, to nie potrafię Ci pomóc. Przepraszam.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z wysłką SMS-ów przez apkę Messenger


@andrzejno1napisał(-a)

A jeśli to za pomocą messengera wysyłam smsy. To juz od dłuższego czasu tak robię i dopiero teraz mi sie trafiło. Smsy wysyłam za pomocą messengera


@andrzejno1, pomoże Ci kliknij tutaj?