Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z wysylaniem SMS

[ Edytowane ]

Temat przeniesiony z Sieć i dostępność usług do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

Prosze pomoc, nie moge wyslac smsy, tylko moge dzwonic

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z wysylaniem SMS

[ Edytowane ]

dodatkowe nie da sie dzis polaczyc sie z doradca....wiec prosze o pomoc

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3654
  • 5079
  • 134

Problem z wysylaniem SMS

@Mira7   ukryj numer telefonu... albo zgłoszę do Moderatora żeby zrobił to za Ciebie... co do SMS, nie możesz wysłać do nikogo? 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 25, Specjalista
  • 313
  • 609
  • 36

Problem z wysylaniem SMS

Na początku sprawdź, czy masz dobrze ustawiony w telefonie numer Centrum SMS. Powinien być to +48 501 200 777. Więcej przeczytasz tutaj.

101010
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z wysylaniem SMS

tak jest....nie moge wyslac do nikogo ;(

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z wysylaniem SMS

[ Edytowane ]

ustawienia mam poprawne w telefonie.....ogolnie problem jest tak ze raz moge wyslac pozniej nagle nie moge...czyli cykliczne...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1761
  • 1796
  • 113

Problem z wysylaniem SMS

Wyczyść dane/wymuś zatrzymanie aplikacji do sms. Jak nie pomoże, sprawdź SIM w innym telefonie.

Poziom 32, Ekspert
  • 2597
  • 2350
  • 99

Problem z wysylaniem SMS

[ Edytowane ]

Może być problem z BTS w twojej lokalizacji, jeśli tylko w domu z sms masz problem, wypada to zgłosić poprzez czat czy telefon @Mira7 .

Poziom 36, Guru *
  • 3654
  • 5079
  • 134

Problem z wysylaniem SMS

@Mira7  Ciekawe, nieregularność dostępności usługi może wynikać z dwóch przyczyn - po pierwsze, może to być poluzowana, karta SIM (przy okazji warto przeczyścić styki) albo może świadczyć o problemach ze stacją przekaźnikową.

Na pierwszy objaw sprawdziłbym też tak jak sugeruje @Katani1  czy karta działa cały czas prawidłowo w innym telefonie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz