Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami. Gdy dzwonię na taki numer a druga osoba odbiera mi wyskakuje informacja "błąd Sewera" I kończy połączenie. Co to oznacza? Mam telefon w sieci Orange

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

Zachęcam do zdobienia zgłoszenia na BOK. Będą pytać o przykłady takich połączeń (nie starsze niż 24 godziny). Zauważyłeś może prawidłowość, że dotyczy to numerów w jednej sieci (o ile wiesz w jakiej te numery są)?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

@Choco  może więcej napisz o problemie, korzystasz z volte czy vowifi, jaki telefon i jaka moc sygnału LTE.

Bo tak w ciemno to korzystasz z vowifi, ale mogę się mylić.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami


@Anonimnapisał(-a)

@Choco  

Bo tak w ciemno to korzystasz z vowifi, ale mogę się mylić.


O czym może świadczyć (choć nie musi) info "błąd serwera"...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

Numer z którym mam wiecznie ten problem jest z play wstawiam w załączniku jak wygląda przerwane połączenie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

Moje przypuszczenia idą w inne stronę, że masz złośliwe oprogramowanie w telefonie (lub może słynny pegasus w ostatnich dniach?).

Jeśli to nie problem, użyj innej aplikacji do dzwonienia. Sugeruję zrobić kopię zapasową danych i przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Ale to oczywiście warto sprawdzić wcześniej inne rzeczy.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami


@Choconapisał(-a)

Numer z którym mam wiecznie ten problem jest z play wstawiam w załączniku jak wygląda przerwane połączenie


Tam w załączniku, to słaby sygnał sieci i włączone wi-fi, może bez wi-fi zestaw połączenie z tym numerem.

Tak poza tym, to numery Play, czasem wywalają takie błędy, testowo z karty sim innego Operatora połączenie zrobić, lub swoją sim kartę w inny telefon i sprawdzić. 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

@Anonim coś z tym Play jest na rzeczy. Jak pojawił się te post to była moja taka pierwsza myśl, że chodzi o tą sieć. Od kilku osób już słyszałam o tym wzmianki. 

 

Warto też dla testu przełożyć kartę do innego telefonu.

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

Tak z innej strony, jak jest problem z sim Orange, to wszystkie połączenia, będą nie zrealizowane, Play/ Plus itp, nie tylko Play, tyle ode mnie @Choco  😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Problem z wykonaniem połączenia z wybranymi numerami

Miałem bardzo podobny problem w Orange Free na Kartę z połączeniami wychodzącymi. Rozwiązanie trywialne - restart telefonu. 

Zauważyłem problem z dwoma numerami na dwóch różnych smartfonach:

- do Playa - telefon pokazywał nieodebrane połączenie a ja nie słyszałem sygnału tylko że nie można zrealizować połączenia. Ale sygnał musiał dotrzeć bo pojawiała się ikona nieodebranego połączenia

- do Plusa - od razu informacja że numer zajęty mimo że nie był i SMS że próbowałem się połączyć. 

 

Co ciekawe przed restartem raz udało mi się połączyć z Playem. Problem niezależny od tego czy połączenie było w 3G czy LTE. Pora połączeń również nie miała znaczenia. Wykluczone że mój numer był blokowany na czarnych listach w smartfonach czy że były jakieś problemy z zasięgiem bo problem występował zawsze w jedną stronę (połączenia wychodzące z mojego numeru) przez kilka dni (do póki wpadłem na pomysł restartu - proste ale zajęło trochę czasu dojście do tego pomysłu :P). 

Więc obstawiam że coś nie "pykło" po stronie sieci w zestawianiu połączeń.