Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem mms samsung j4+

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem mms samsung j4+

Witam,mam problem z konfiguracja mms na Samsung j4+, wersja androida 8.1,sugestie dostępne na ustaw.orange.pl nie pomagają,telefon nie pobiera sam wiadomości mms,próbowałem zmieniać APN,usuwać,dodawać zmieniać ustawienia i bez skutku,komunikat błąd polaczenia nie można pobrać załącznika,proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2028
  • 6270
  • 69

Problem mms samsung j4+

@Emi83 , gdzieś w opcjach tego drugiego samsunga jest opcja brzmiąca podobnie do "pobieraj mmsy przy wyłączonej transmisji danych", a potem sprawdź czy w nowym jest w podobnym miejscu. Niestety, producenci mają dziwny zwyczaj usuwania ciekawych opcji z ustawień w kolejnych modelach...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Problem mms samsung j4+

Jeżeli konfiguracja na pewno jest poprawna, transmisja danych uruchomiona i nadal nic, to najlepiej sprawdzić kartę sim w innym urządzeniu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem mms samsung j4+

Udało się,czy zawsze muszą być włączone dane komórkowe?Na Samsung j3 mam tak że sam je włącza tylko jak pobiera mms A do połączeń z Internetem włączam sam

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Problem mms samsung j4+

Tak, w niektórych smartfonach do odbioru MMS-ów trzeba włączać 'Dane komórkowe'.

 

Ela


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2028
  • 6270
  • 69

Problem mms samsung j4+

@Emi83 , gdzieś w opcjach tego drugiego samsunga jest opcja brzmiąca podobnie do "pobieraj mmsy przy wyłączonej transmisji danych", a potem sprawdź czy w nowym jest w podobnym miejscu. Niestety, producenci mają dziwny zwyczaj usuwania ciekawych opcji z ustawień w kolejnych modelach...