Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podbicie karty gwarancyjnej


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Podbicie karty gwarancyjnej

Witam. Zakupiłem na portalu aukcyjnym Galaxy S8, dołączona faktura VAT jest bez numeru IMEI, a karta gwarancyjna jest niepodbita. Czy w salonie firmowym Orange podbiją mi tę kartę od ręki jeśli przedstawię oryginał faktury (która jak wiadomo nie jest na mnie)?

4 ODPOW. 4

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Podbicie karty gwarancyjnej

miało być oczywiście "podbicie" 😉

Anonim

Nie dotyczy

Podbicie karty gwarancyjnej

Kartę Gwaracji powinien podbić sprzedający, bo na niego telefon widnieje u Operatora, co szkodzi podejść do Firmowego Salonu i zapytać, lub na aplikacji Mój Orange telefon wykonaj.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Podbicie karty gwarancyjnej

Chwilowo nawet nie mam jak udać się do salonu czy zadzwonić. Będę mógł dopiero w niedzielę więc postanowiłem zapytać. Problem z właścicielem jest taki że jednak dzieli nas dosyć spora odległość. Czytałem że niby da radę by w salonie firmowym podbili tę kartę od ręki ale wolę się upewnić, dlatego pytam 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Podbicie karty gwarancyjnej

Jeśli telefon został zakupiony w Orange w sprzedaży telefonicznej (Telesales) lub stronę www, karta gwarancyjna nie jest stemplowana. Ważna jest możliwość odczytania numeru imei z urządzenia. Jeśli z jakiś względów imei był zmieniany, zwykle potrzebny jest jakiś papier potwierdzający taką zmianę.