Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pełny zasięg, a mimo to pierwsze połączenie zawsze nieudane


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Pełny zasięg, a mimo to pierwsze połączenie zawsze nieudane

► W temacie doprecyzowano tytuł. Sam temat przeniesiono z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, telefon) - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć, problem polega na tym ze kazde pierwsze połączenie wychodzące z mojego telefonu zawsze jest nie udane mimo pełnego zasięgu. Z połączeniem przychodzącym jest tak ze ktos dzwoni, ja odbieram i nie slysze dzwoniącego, po czym sie okazuje że u dzwoniącego nawet nie wyskoczyło ze odebrałem telefon. Tz on dzwoni do póki poczta się nie włączy mimo to że nie niby odebrałem po pierwszym sygnale. Oczywiście wymiana karty sim pomogła na miesiąc, a przecież nie bede odpłatnie wymieniać jej co miesiąc.... ;/

nie ma różnicy czy wifi calling jest włączone czy wyłączone. Jak ma to jakieś znaczenie to jest to telefon; Iphone 7 plus.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Pełny zasięg, a mimo to pierwsze połączenie zawsze nieudane

Nadal są 2 opcje, albo kolejna sim karta szwankuje, albo telefon, proponuję na początek sim kartę w inny telefon włożyć, to co opisujesz to ewidentna usterka sim karty, ale bywa że podobne objawy wykazuje telefon.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Pełny zasięg, a mimo to pierwsze połączenie zawsze nieudane

Tylko że to już chyba z 4 karta sim, w innym telefonie jest to samo, jeżeli ma to znaczenie to inny telefon to tez Iphone.

Anonim

Nie dotyczy

Pełny zasięg, a mimo to pierwsze połączenie zawsze nieudane

Skoro w innym telefonie to samo, to ewidentnie sim karta uszkodzona, próbuj za darmo wymienić jak odmówią to zgłoszenie na czat wysmaż, informacyjnie kontakt z Orange.