Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POCO X3 Pro rozłącza internet


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Ustawiłem LTE/WCDMA ale za dużo to nie dało, dalej rozłącza internet w Orange.

Mam w telefonie dwie karty kartę sim Orange oraz Plus. Z internetu korzystam z karty SIM Plusa tam internet LTE chodzi idealnie nic nie rozłącza. Z karty SIM Orange co jakiś czas rozłącza LTE na kilka sekund, więc jest to ewidentnie wina sieci Orange że nie działa z tym telefonem. Mam taryfy Orange i Plus na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

POCO X3 Pro rozłącza internet

@Jacek781 mniej na uwadze, że każdy operator korzysta z innego pasma prawie, więc widocznie te od Orange jest z usterką w telefonie (Moduł GSM felerny), dlatego jest tak jak masz, tego programowo nie naprawisz, pewnie Xiaomi coś tam w oprogramowaniu poprawia, ale cudów nie uzyska, trzeba było zaraz jak usterkę wyłapałeś zwracać telefon, teraz to serwis polecam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Ja bym stwierdził że bez reguły co do sieci. Kupiłem SIM plusa, jedyne co się poprawiło to to że ikonka transmisji danych na belce nie znikała ale internet i tak rwał. Wtedy musiałem ręcznie zrestartować transmisję danych lub sieć. Na co też mam nagrania. 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Mam POCO X4 GT, kartę od Plusa i posiadam ten sam problem. Wina leży raczej po stronie MIUI


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

To jest dla mnie bardzo dziwne, raz jak pisałem na czacie Orange żeby włączyli mi usługę volte to najpierw pytali się czy kupiłem telefon w Orange, mówię, że nie to napisali mi, że włączą usługę ale nie obiecują, że będzie działać ale to tak brzmi, że gdyby telefon był kupiony w Orange to volte pewnie działało by normalnie, taki wyciągam wniosek po rozmowie na czacie 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

POCO X3 Pro rozłącza internet

@k232 oficjalnie jest podawana informacja, że telefony zakupione z dystrybucji Orange mają obsługę VoLTE. Dla tego tak konsultant odpowiedział. Temat VoLTE był poruszany również na AMA o wyłączeniu 3G:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-wy%C5%82%C4%85czenie-3G-w-Orange/bd-p/ama-wylaczenie-3g-w-orange

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Hej, probowałem dosłownie wszystkiego. moja umowa z Orange dobiegała końca więc postanowiłem zmienić sieć, jedno urządzenie teraz jest w tmobile a drugie w plusie - problemy zniknęły jak ręką odjął. Zasięg nie zrywa, GPS działa bez zarzutu. W moim przypadku problem w 100% występował w sieci Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

W t mobile masz na kartę? Może kurde trzeba abonament mieć i wtedy to będzie działało? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet


@rafznapisał(-a)

Hej, probowałem dosłownie wszystkiego. moja umowa z Orange dobiegała końca więc postanowiłem zmienić sieć, jedno urządzenie teraz jest w tmobile a drugie w plusie - problemy zniknęły jak ręką odjął. Zasięg nie zrywa, GPS działa bez zarzutu. W moim przypadku problem w 100% występował w sieci Orange.


Tak na prawdę to odpowiedź jest jedna, jak zmieniłeś sieć i w innej sieci działa normalnie tzn, że telefon jest okej tylko sieć do bani 🤷


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

POCO X3 Pro rozłącza internet


@rafznapisał(-a)

Hej, probowałem dosłownie wszystkiego. moja umowa z Orange dobiegała końca więc postanowiłem zmienić sieć, jedno urządzenie teraz jest w tmobile a drugie w plusie - problemy zniknęły jak ręką odjął. Zasięg nie zrywa, GPS działa bez zarzutu. W moim przypadku problem w 100% występował w sieci Orange.


GPS nie ma związku z kartą sim i Orange, to kwestia telefonu i oprogramowania, słaby ten GPS w tym Xiaomi i czasem gubi pozycję w aucie, co do zasięgu to kwestia nadajników, jak inni operatorzy mają lepszy zasięg, to problem zniknie, moduł GSM/ LTE jest uczulony na kiepskie parametry i antena też średniej jakości.