Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

moja babcia jest w niemczech po restracie komorki pyta o PIN Karty ktorego nie ma przy sobie, ale ma PUK zapisany. Niestety PIN sie nie blokuje po trzech probach in nadal stoi ze ma 3 mozliwosci, bez zmian. Co zrobic?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

@jaroslawistok Zapewne chodzi o PIN do urządzenia, który dopiero po jakimś czasie może spowodować blokadę urządzenia (nie karty) lub prośbę o wpisanie nowego...PIN do karty na 100% musi się zablokować.

Może tu PIN jest zdjęty i dlatego nie wymaga wpisania? W ustawieniach telefonu należy to zweryfikować w info o karcie SIM. Można przełożyć kartę na chwilę do innego aparatu i wtedy na 100% poprosi o właściwy PIN do SIM

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

@jaroslawistok Zapewne chodzi o PIN do urządzenia, który dopiero po jakimś czasie może spowodować blokadę urządzenia (nie karty) lub prośbę o wpisanie nowego...PIN do karty na 100% musi się zablokować.

Może tu PIN jest zdjęty i dlatego nie wymaga wpisania? W ustawieniach telefonu należy to zweryfikować w info o karcie SIM. Można przełożyć kartę na chwilę do innego aparatu i wtedy na 100% poprosi o właściwy PIN do SIM

Anonim

Nie dotyczy

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

@jaroslawistok   to może niech wpisze kod PUK, bo bywa że PIN nie ustawiony, lub bug na karcie i nic z tym nie zrobicie, trzeba wymienić kartę sim w Salonie 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Sprawa rozwiazana, chodzilo o PIN Karty ale mialem ja tylko przez telefon. Okazalo sie babcia jest mniej kumata jak sadzilem. wnuczka podala PIN i POTWIERDZILA go. A pytalem babcie czy co jeszcze jest, zapisz, potwierdz, schron czy cos takiego. NIC nie ma odpowidz po 1000 prob wpsania 1551 🙂 Wnuczka potwirdzila zielonym haczykiem i po sprawie.

Anonim

Nie dotyczy

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Nic nie kumam z tego posta i tematu @jaroslawistok , pewnie ciemniejszy jestem niż inni, ale na logikę, to chodziło na 100% o kod blokady telefonu, ten można milion razy wpisywać i się nie zablokuje, nic to wspólnego z PIN karty sim nie ma, temat zagadkowy i rozwiązanie też 😐


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

@Anonim W zupełności się zgadzam. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

juz pisalem ze sprawa rozwiazana, chodzilo o PIN Karty lyle ze babcia wpisujac go nie zauwzyla ze trzeba wpis potwirdzic zielonym haczykiem 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Że się podlaczę - mam tablet Huawei b.rzadko uzywany - no i naładowany do 100 % pojawia sie wpisanie PIN i ikona karty - wiec nie chodzi o pin urządzenia - mam PUK - kurcze pinu nie zapisalem - wpisywalem PIN 20 razy i nic się nie blokuje, choć powinien po 3 razach. I co zrobić ? Dzwonić do BOK Orange, ale tam mi nie podadzą PIN, tylko PUK a ten mam. Noż kurcze mam zgryza.

Anonim

Nie dotyczy

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Tak BOK ma tylko PUK i jak piszesz powinno pod 3 razach blokować. Może spróbuj dla testu włożyć kartę w inne urządzenie. Jak kombinacje nic nie dadzą idź do salonu, w takiej sytuacji duplikat jest za darmo. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

PIN sie nie blokuje po 3ch razach za granica a mam tylko PUK

Ja problem rozwiazalem. babcia nie widziala ze po podaniu PIN trzeba jeszcze zielony haczyk wybrac 🙂