Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Rise 31


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Orange Rise 31

Przejdę się do salonu, zobaczymy co powiedzą. Darowanemu koniowi... jak to mówią ale może faktycznie wrzucili do paczki nie to co miało być. W każdym razie dzięki Ci za pomoc, bo już zwątpiłem w ten slot i zacząłem myśleć o potraktowaniu go jakim śrubokrętem co by zobaczyć gdzie tą drugą kartę upchać ; ) Pozdrowionka


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Rise 31


mw71 napisał(-a):

Przejdę się do salonu, zobaczymy co powiedzą. Darowanemu koniowi... jak to mówią ale może faktycznie wrzucili do paczki nie to co miało być. W każdym razie dzięki Ci za pomoc, bo już zwątpiłem w ten slot i zacząłem myśleć o potraktowaniu go jakim śrubokrętem co by zobaczyć gdzie tą drugą kartę upchać ; ) Pozdrowionka


@mw71  zakładam, że przejrzałeś instrukcję itp. ale przyszło mi do głowy, że gdzieś widziałem opis jakiegoś telefonu określanego jako Dualsim, z tym, że drugą simkę można było wkładać (zamiennie) z kartą pamięci, z gniazdem umiejscowionym pod gniazdem sim... czyli użytkownik ma wybór, albo zwiększa dostępną pamięć albo korzysta z 2 kart im.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Rise 31

@mw71: wycieczka do salonu wg mnie jest zbędna. Na miejscu i tak Ci nie wymienią.
Co najwyżej przekażą zgłoszenie, co możesz zrobić sam 🙂

Ale z drugiej strony ruch to zdrowie 🙂

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Rise 31

No masz rację. To się nazywa aktywna lub pasywna karta SiM. Albo wkłada się SIM albo kartę SD. No niestety, ja nie mam takiej możliwości również. Najlepsze jest to, że  faktycznie ani w salonie ani na infolinii nie mają pojęcia co powiedzieć. W salonie dowiedziałem się, że to taki darmowy gadżet więc... wie Pan, no może ma miejsce na jedną kartę SiM, na info se pogadałem i tyle. Fajny ten Orange ; /


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Rise 31

Możesz złożyć skargę np. przez mój Orange. Tylko nie wiem na ile są dostępne te drugie modele w ofercie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange Rise 31

Czy ten telefon ORANGE RISE 31 dodawany w prezencie do przedłużenia neostrady ma blokadę simlock? Gniazdo na kartę sim w jakim ma rozmiarze?. Ile ma ROM-u i RAM-u?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Rise 31


we napisał(-a):

Czy ten telefon ORANGE RISE 31 dodawany w prezencie do przedłużenia neostrady ma blokadę simlock? Gniazdo na kartę sim w jakim ma rozmiarze?. Ile ma ROM-u i RAM-u?


  • Standard karty SIM
    miniSIM
    Pamięć wbudowana
    4 GB
  • Pamięć RAM
    512 MB
  • Karty pamięci
     
    microSD, microSDHC
    (do 32 GB)
     
    O SIMLocku nie wiem, ale jeśli niedawno "wprowadzony na stan magazynowy" sklepu, to nie powinien mieć blokady. 

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange Rise 31

a bolkada simlock?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Rise 31


we napisał(-a):

a bolkada simlock?


Dopisałem w poście wyżej,  jest w tej sprawi - simlocków cały temat... jeśli dobrze pamiętam, to wprowadzone do użytkowania po 1 stycznia 2016, za wyjątkiem Apple, raczej nie mają blokady.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Orange Rise 31

Przy przedłużeniu neostrady na orange online jest opis oferowanego rise 31:

"Orange Rise 31 kompaktowy smartfon z ekranem o przekątnej 4" nawet osoby o drobnych dłoniach nie będą miały problemu z obsługą tego urządzenia jedną ręką. Ten model wyposażony został w dwa wejścia kart SIM"

A pod tym linkiem:  http://gsmonline.pl/artykuly/happy-week-orange-neostrada-orange-rise-31-za-1-zl-promocja

piszą, że parametry telefonu sa następujące:

  • wyświetlacz: 4", rozdzielczość 800x480 pikseli
  • SIM: dwa wejścia kart SIM
  • procesor: czterordzeniowy procesor 1,3 GHz
  • pamięć: RAM 1 GB, ROM 8 GB, microSD
  • system Android 6.0 Marshmallow
  • aparat 3 MP z tyłu i z przodu do robienia selfy
  • bateria: 1500 mAh