Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odnowione telefony


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Odnowione telefony

Niemoge zrozumiec dlaczego operatorzy wciskaja nam odnowione telefony jako nowe jak ktos wspomnial w poscie

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Odnowione telefony

@piwonski67Czy masz na myśli to?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Odnowione telefony

no tak ale jak cos kupuje chcialbym miec nowe  czy aby zawsze dostajemy info ze telefony sa odnawiane niewiemy jak ten proces tak naprawde wyglada papier wiadomo wszystko przyjmie tak

 

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Odnowione telefony

@piwonski67Tylko sam możesz zdecydować czy chcesz nowy czy odnowiony ale są przypadki ze ktoś zamówił nowy a dostał odnowiony.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Odnowione telefony

nigdy iebralem telefonu z zadnej sieci wiec pytam czy to sa te same oplaty w przypadku uz

rzywki i nowego telefonu oczywiscie mowie tutaj oplate za telefon

Anonim

Nie dotyczy

Odnowione telefony

Tak praktyka jest w Orange z telefony odnowione są pochodzenia jak ktoś się rozmyśli w 14 dni.

Co do ceny to nie wiem a w mojej sieci nie takiego jak telefony odnowione.

Edit tu masz jeden z tych telefonów Samsung


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odnowione telefony

Okej ale jeśli Twój wymarzony telefon kosztuje 4000 zł i kogoś nie stać, to czasem odnowiony można mieć za 1500 zł (oczywiście z podziałem na raty).
Anonim

Nie dotyczy

Odnowione telefony

W zeszłym roku polowałem na odnowionego, a ponieważ nie było go na stanie i dostałem info o powiadomieniu mailem jak się pojawi, więc czekałem cierpliwie...i się nie doczekałem ani maila, ani ten model nigdy już się nie pojawił. Nie każdego stać na drożyznę.

Anonim

Nie dotyczy

Odnowione telefony

@Piotrekk85To zobacz na dwa takie same telefony jeden nowy a drugi odnowiony czy widzisz gdzieś różnice? 

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odnowione telefony

Widzę w cenie. A Ty nie widzisz?