Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja telefonu po jego resecie?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konfiguracja telefonu po jego resecie?

Wczoraj telefon (Samsung galaxy A3 2017) podczas normalnego użytkowania nagle się ściął, a potem nastąpił jego resat (sama nic przy tym nie robiłam) Po ponownym uruchomieniu następuję konfiguracja która zatrzymuje się przy weryfikacji konta Google powiązanego z tym urządzeniem. Nie pamiętałam nic odnośnie tego konta więc założyłam nowe (wyczytałam, że może tak być) ale to nic nie dało. Pojawia się komunikat, że "weryfikacja się nie powiodła z nieznanego błędu i należy spróbować za 24h" Jestem w trakcie odczekiwania tych 24h, ale wyczytałam że pomimo to może się to nie udać. Więc jeśli tak to co pozostaje zrobić? Czy salon w którym był brany telefon coś na to poradzi? (jest cały czas na gwarancji) Czy raczej trzeba udać się do serwisu?

 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja telefonu po jego resecie?

Reset do fabrycznych i ponów konfigurację, tak poza tym masz połączenie LTE czy Wi-Fi, może coś żle działa i dlatego problem z kontem Google, zdalnie się tego nie zobaczy, jak nadal będzie problem, podejdź do sklepu gdzie telefon był kupowany.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Konfiguracja telefonu po jego resecie?

Wykonał się hard reset (dziwne że samoczynnie). Konto google ma zabezpieczenie przed nieautoryzowanym rezetem i telefon będzie prosił o zalogowanie się do tego konta, które było wpisane w telefonie. Obawiam się, że tylko serwis i wgranie nowego oprogramowania, Salon nic nie pomoże.