Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odbieranie MMS na iPhone 6s plus


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Odbieranie MMS na iPhone 6s plus

Witam,
Mam problem z odbieraniem mms'ów na telefonie iPhone 6s Plus, a mianowicie dostaje smsa od Orange "Otrzymales nowa wiadomosc MMS do swojego albumu od numeru .... Aby ja obejrzec zaloguj sie na "
Łącze się przez dane sieci komórkowej, a mimo to mms nie przychodzi.
Na stronie Orange po ustaleniu telefonu nie ma możliwości konfiguracji SMS dla mojego modelu.
Bardzo proszę o pomoc
4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Odbieranie MMS na iPhone 6s plus

Jeśli nigdy na tym numerze nie mogłeś odebrać lub wysłać mmsa, skontaktuj się z BOK i sprawdź czy masz włączone mmsy na swoim numerze (może przez jakiś przypadek nie masz). Najszybciej przez czat http://orange.pl/kontakt

Jeśli wcześniej mogłeś odbierać mmsy, a po pewnym czasie pojawił się problem, musisz poszukać w ustawieniach opcji na wyzerowania ustawień sieciowych (uwaga: zapisane hasła do wifi mogą być skasowane, ważne by wyzerować tylko ustawienia sieciowe a nie cały telefon).
Anonim

Nie dotyczy

Odbieranie MMS na iPhone 6s plus


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Odbieranie MMS na iPhone 6s plus

W większości najlepiej wejść w: Ustawienia - ogólne - wyzeruj - ustawienia sieciowe. Po wybraniu możesz być poproszona o pin ustalony przez Ciebie do telefonu. Następnie się on wyłączy i włączy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Odbieranie MMS na iPhone 6s plus

Może być też tak, że masz wyłączone MMSy w ustawieniach iOS. Wejdź w ustawienia wiadomości. Tam powinna być belka ‚MMS Messeging’