Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Note 7


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Note 7

Witam

Chcialem sie zapytac czy w orange bedzie przedsprzedaż Samsung Note 7.

Mam juz dawno koniec umowy chcialbym kupic ten telfon razem z nowym abonamentem.

A konkurecija posiada juz ten telfon na swoich stronach internetowych... Jestem klientem z bardzo dlugim starzem i nie chce zmieniac firmy ..ale jesli u panstwa nie bedzie to chyba skusze sie do konkurencij.....

3 ODPOW. 3

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Note 7

Zawsze mieliśmy wszystko modele topowych telefonów samsunga wiec spokojnie, pojawi sie. Tak jak wspomniałeś to przedsprzedaż wiec i tak wczesniej niz we wrześniu do rak nie trafi wiec nie stresowałbym sie za bardzo 🙂 wszystko w swoim czasie 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Note 7

no tak ale czemu nie pojdziecie tak jak konkurencija obstawiam nie tylko ja bylbym zaintersowany kupnem tego telefony w przedsprzedaży z takim fajnym gratisem co daje samsung... jesli sie go zamowi szybciej... prowadzicie polityke i tak juz telefonow na raty... nie chce zmieniac sieci ale jak mowie konkurecja kusi .... jestescie troche za nimi juz 3 duze firmy juz maja na stronie swojej te telefony.. szczegolnie gdzie sie nie czyta note 7 bije wszedzie wyniki sprzedazy...


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Note 7

A nie lepiej zamawiać bezpośrednio w Samsungu? Liczyłeś i wychodzi taniej jak się bierze w pakiecie? Pytam tak z ciekawości.