Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sms


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sms

Witam mam problem z sms otóż gdyż piszę z Orange do Play sms przychodzą opóźnione o 10 min gdy osoba pisze do mnie z Play do Orange jest tak samo.Gdy miałem dwie karty Play było wszystko ok... .Jaki jest tego problem? Zmieniałem sieci (GSM itd) i nic nie pomogło.Czy to może być wina telefonu? 

Model telefonu Sony Xperia M5.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Sms

@David czy Twoje simka z Orange to nowa aktywacja?? Jeśli tak to może być "jakiś" problem z kartą sim. Sprawdź czy dobrze masz włożoną simkę - wyciągnij ją i włóż ponownie, zrestartuj telefon. Kolejny sposób na rozwiązanie - poproś osobę która jest w Playu by przełączyła się w roamingu krajowym na nadajniki Orange - ręcznie wybrała tą sieć. Myślę szczerze że to jest główną przyczyną Twojego problemy - problem tkwi w Play 😜 Sprawdź również swoją skrzynkę - od czasu do czasu warto wyczyściś skrzynkę odbiorczą, chociaż współczesne smartfony mają dużą pamięć, ale.......jeśli moje podpowiedzi nie pomogą to odpisz, pozdrawiam.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sms

Tak nowa simka odrazu w salonie została wymieniona na tą najmniejszą gdyż stara była za duża.Sprawdzę czy to zadziała z kartą a następnie z siecią. 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Sms

@David czekamy na info 🙂 Może udało się pomóc, jak coś to będziemy się dalej zastanawiać i próbować naprawić Twój problem. Ustaw również w telefonie Czas na to aby się sam aktualizował, by określała go sieć 😜 Na tzw automatyczny 😜


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sms

Akurat czas mam ustawiony tak jak napisałeś :),restart telefonu i opróżnienie skrzynki nic nie pomogła spróbuje teraz z tą siecią.