Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można dzwonic


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

Nie można dzwonic

Witam, z mojego telefonu nie można dzwonić, ani do mnie też nikt się nie dodzwoni. SMSy i szystko działa. Karta działa na inny telefonie. Co może być przyczyną?

20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

Nie można dzwonic

@lukasz112A jaki to telefon czy resetowałeś go ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

Nie można dzwonic

Samsung galaxy core prime. Tak resetowałem wszystko do ostawień fabrycznych i nie pomogło

Anonim

Nie dotyczy

Nie można dzwonic

@lukasz112Jak działają polaczenia wychodzące i przychodzące na innym telefonie to ten Samsung galaxy core prime masz uszkodzony wiec pozostaje serwis.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

Nie można dzwonic

To co mogło się zepsuć? Droga może być naprawa czy lepiej nowy kupić?

Anonim

Nie dotyczy

Nie można dzwonic

@lukasz112A co się dzieje jak dzwonisz z innego numeru telefonu ? Tak sama naprawa może być kosztowna ale może się opłacać bez diagnozy w serwisie ciężko oszacować koszty 

Anonim

Nie dotyczy

Nie można dzwonic

@lukasz112, próbowałeś w Google sobie pomóc frazą Samsung galaxy core prime ustawienie połączeń? W Youtube znajdziesz dla siebie rozwiązanie. Widocznie coś z ustawieniami nie ten tego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

Nie można dzwonic

Jak dzwoniłem z innego to wogóle nie było słychać sygnału i po chwili rozłanczało. A na tym nie zawsze przychodził SMS że ktoś dzwonił a czasem z opóźnieniem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

Nie można dzwonic

Dzięki popatrzę, to mi się kilka dni temu stało a nic nie zmieniałem, ale popróbuję

Anonim

Nie dotyczy

Nie można dzwonic

@lukasz112A widać coś na wyświetlaczu podczas polaczenia ? Z tego co pamiętam ten telefon ma poważny błąd w firmware nie do usunięcia. Teraz za do 500/600 zł można kupić fajny telefon.