Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

► Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług (etykieta: inne dot. sieci) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

miesiąc temu przeszedłem do Orange. Od tego czasu na wyświetlaczu pojawia mi się tylko ikonka H lub H+. Gdy byłem u innego operatora wcześniej, to miałem w tym miejscu ikonkę LTE. Wnoszę z tego, że nie mam w swoim smartfonie LTE po przejściu do Orange na kartę. Jakieś pomysły? 

 

Dodam jeszcze, że w ustawieniach trybu sieci mam do wyboru tylko WCMA/GSM lub GSM, nie mam LTE. Aparat był kupiony poza salonem. Od momentu przejścia do Orange bateria zaczęła mi się w ekspresowym tempie rozładowywać - nie starcza nawet na cały dzień. Model to I9195.

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
12 ODPOW. 12

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

@Ktsd88, czy sprawdzałeś może inną kartę w tym telefonie?

 

Upewnij się jeszcze na Mój Orange czy masz aktywną usługę LTE Prepaid.

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

@Ktsd88To znaczy że nie masz takiej opcji jak poniżej ?

Screenshot_2018-05-06-21-58-21.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

@MariuszJeśli masz na myśli inną kartę Orange - to nie sprawdzałem. Dzisiaj idę do BOK-u, może tam sprawdzę z inną kartą. Z kartą Playa telefon miał LTE.

 

Na Mój Orange po zalogowaniu nie mam takiej opcji jak LTE Prepaid. Konsultantka z infolinii stwierdziła jednak, że wszystkie opcje "mam otwarte". Zapytam o tę usługę w BOK-u.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

@AnonimDokładnie tak jak pokazałeś - nie mam tej opcji.

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

@Ktsd88A jaka masz wersie androida ? może reset do ustawień fabrycznych zrobić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

Zrób zgłoszenie techniczne na bok http://orange.pl/kontakt (czasem LTE potrafi zawiesić albo nie dodało Ci apnów do LTE).

Nie wiem gdzie chcesz chodzić do BOK (stacjonarnych BOK już nie ma), ale w salonach nie wiele Ci pomogą jeśli chodzi o ofertę na kartę poza kontaktem z infolinią.

Ew tam powinni sprawdzić bandy wspierane przez Twój telefon. Play jako LTE nazywa HSDPA+, a w Orange dopiero prawdziwe LTE jest oznaczone jako LTE. Być może u Ciebie nie ma też LTE na wszystkich częstotliwościach.

Poza tym warto sprawdzić w ustawieniach model - w temacie piszesz o s4 mini (które LTE nie ma) a w pierwszym wpisie jest podany model s4 mini plus (które LTE ma na niektórych częstotliwościach).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

http://forum.android.com.pl/topic/135215-nie-dzia%C5%82a-lte-s4-mini-i9195/?do=findComment&comment=3... Tutaj piszą, że wsparcie dla LTE w Orange doszło dopiero w którejś z kolei aktualizacji. Spróbuj wykonać aktualizację systemu.

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Brak LTE w moim Samsung Galaxy S4 mini

@Anonim@KubigzDzięki, panowie, chyba was ozłocę, jak mi się uda coś z tym aparatem zrobić.

Moja wersja Androida to 4.2.2, czy to znaczy, że mam zaktualizować go do wersji z 17.8.2018 z podanego linka? Nie utracę żadnych danych, zdjęć i tym podobnych?