Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Witam, po dzisiejszej nocy telefon przestał mi ładować. Jak wkładam kabel do wejścia wyskakuje mi na ekranie Ładowanie x %, a w prawym górnym rogu na sekundę na zielono baterie że ładuje i zmienia na czerwoną baterię że mam mało %. Telefon wgl się nie ładuje, i działa telefon tylko gdy ładuję. Miałem rano 50% i podłączyłem telefon i mi ciągle spadało co 10% 50%, 40%, 30% i pokazało mi 26% wyłączył mi się telefon i miałem 30% i spadło do 2% wie ktoś oco chodzi?

8 ODPOW. 8

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Ładujesz poprzez gniazdko elektryczne czy przez komputer? Jeśli przez komputer to obstawiałbym uszkodzenie portu USB.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Spróbuj z inną ładowarką. Jeśli nie pomoże, to reset do ustawień fabrycznych po utworzeniu kopii zapasowej, jeśli to możliwe.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Inna, ładowarka też nie działa, czytałem żeby reset do ustawień fabrycznych zrobić i zrobiłem i nadal nie pomogło. Jak wkładam kabel do tel to pokazuje mi na ekranie Ładowanie 2%, a w prawym górnym rogu na sekunde pokaże się zielona bateria i potem na czerwono. Ale telefon działa pod ładowarką tylko że nie ładuje mi %.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

No to serwis pozostaje, mam nadzieję, ze masz gwarancję. No chyba, że baterię można w tym modelu samemu zmienić i zaryzykujesz.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Kupowałem w salonie orange z umową wiec chyba mam gwarancje, tylko że mam rozwalony ten telefon, pęknięta szybka w przodu i brak tylnej obudowy szklanej z odciskkiem palca więc wątpię żeby telefon mi dali na gwarancję.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

No to przy takich uszkodzeniach nie ma się co dziwić...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Tylko że przy takich uszkodzeniach działał mi 2 miesiace telefon, a wczoraj wieczorem wszytko działało podładowałem telefon do 100% poużywałem go i rano miałem 50% i przestało mi łądować i % baterii znikało po 10%. Raz miałem 26% i wyłączył mi się i go włączyłem i miałem 30%.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie ładuje mi się telefon Huawei P9 Lite.

Kropla drąży skałę, moim skromnym zdaniem kup sobie nowy telefon i nie rzucaj nim 🙂