Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Natrętna wiadomość Flash SMS

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Natrętna wiadomość Flash SMS

Notorycznie na ekranie pojawia sie nastepujacy kominikat :
"SMS klasy 0 (Flash SMS) jest specjalna wiadomoscia tekstowa: jest natychmiast wyswiwtlana na ekranie,nie jest zachowywana na urzadzeniu po zamknieciu [....]
Zachowaj ostroznosc przy wiadomosciach od nieznanych osob."
Dosyc dlugi tekst pokazuje sie pare, parenascie razy dziennie, z czego to wynika? Mozna to wylaczyc ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Natrętna wiadomość Flash SMS

Wydane mi się że to jakiś może błąd w nowej wersji ios. Kilka lat temu też coś takiego było -co można poszukać w wyszukiwarkach. Osobiście bym może pogrzebał w ustawieniach sms/wiadomości. A już innych pomysłów nie mam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Natrętna wiadomość Flash SMS

Jeśli te wiadomości są z reklamami od Orange, to wycofaj zgody np przez mój Orange lub BOK.

Jesli to skądś indziej, to podaj model telefonu - to sprawdzimy czy można je gdzieś wyłączyć w ustawieniach.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Natrętna wiadomość Flash SMS

Czesc, dzieki za informacje to sie wyswietla na dwoch moich iphonach 5s i 7s. W zalaczniku screenshot tego kominikatu
IMG_0072.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Natrętna wiadomość Flash SMS

A nie masz jakiś nieodczytanych wiadomości?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Natrętna wiadomość Flash SMS

Nie mam. Dziwne ze to sie wyswietla od niedawna i na obu fonach mimo ze mam inne simy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Natrętna wiadomość Flash SMS

Wydane mi się że to jakiś może błąd w nowej wersji ios. Kilka lat temu też coś takiego było -co można poszukać w wyszukiwarkach. Osobiście bym może pogrzebał w ustawieniach sms/wiadomości. A już innych pomysłów nie mam.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Natrętna wiadomość Flash SMS

Ok dzieki 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Natrętna wiadomość Flash SMS

Może to być komunikat z ustawień telefonów. Pewnie masz włączoną zgodę na odbiór takich wiadomości i system Cię ostrzega o zagrożeniach. Może była jakaś aktualizacja i podniesiono poziom ostrzegawczy.